Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás utáni első menzeszhe...

Szoptatás utáni első menzeszhez betét vagy tampon? Ti mit használtatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szülés után gondolod, ugye? Én először betétet használtam, aztán a következőnél már tampont (+betétet, mert jóval több volt az első pár alkalommal a mennyiség, 4-5 mensi után viszont már normalizálódott)
2010. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nappalra tampont,éjszakára betétet.11 hónaposan jött meg először,10 hónapig szoptam.

Mondjuk én mindig így használtam.

2010. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint tampont, előtte is azt használtam.

Egyébként még szoptatás alatt: 7 hónapos korában jött meg először, semmi problámám nem volt a tamponnal.

De ha esetleg úgy érzed, hogy nem elég "kényelmes" még számodra, akkor szerintem inkább betéttel kezdd.

2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Először betétet használtam,és "sajnos" sokáig,mert a tampont nem bírtam felhelyezni,annyira fájt.:( Volt amikor sírtam is.. De aztán kezdtem a minivel,majd ezt követte a normál,és végül a super. Most már minden rendben :)
2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, szülés után gondoltam. Nem merek most tampont használni, mert mindenki azt mondja, sokkal erősebb lesz az első.
2010. ápr. 23. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 13 éves korom óta csak tampont használok, utálom a betétet. Úgyhogy szülés óta is csak azt használok, semmi gondom nem volt belőle. Ha elég gyakran cseréled, miért ártana?
2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak azért is gondoltam, hogy inkább betéttel kezdeném, mert közvetlenül a császár után bocsánat, hogy ilyet írok, de öklömnyi darabok jöttek ki belőlem.

Most ez az első is ilyen más lesz, mint egy normál vérzés?

2010. ápr. 23. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Betét.
2010. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan így volt nekem is mint neked és hiába cseréltem sűrűn a tampont,nem vált be.Betétet használok most,pedig 12 éve csak tampont használok.Most jött meg másodszor a szülés óta(9hónapja)és baromi soknak tűnik a "cucc".Remélem mihamarább normalizálódik.
2010. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig betét!!!Szülés előtt is és azóta is.A tampon nem egészséges.
2010. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!