Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés (császár) utáni első...

Szülés (császár) utáni első mensi? Normális hogy ömlik belőlem a vér? Tenna extra betét 1 óráig bírja:S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát a szülés utáni pár nap nekem is így telt, de azért egy hét után egy kis csökkenést lehet tapasztalni, nekem másfél hónapig tartott, utána egy hét múlva újraindult és nem mensi volt, csak tisztulás
2010. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez már rendes mensi,8 hete szültem
2010. ápr. 17. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
természetes, hiszen gondolj bele 9 hónapig nem volt ciklusos vérzésed! az első 1-3 mensi (vagy még több) ilyen lesz. Nekem a 4. mensinél kezdett beállni az "eredeti" mennyiség. (Amikor először megjött patakzott, 2 óránként cseréltem az extra tampont.)
2010. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első menzi (9 héttel szülés után) első 2 napja volt nagyon erős. Most a 2. menzinél tartok, ez is sokkal erősebb, mint szokott lenni.
2010. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én császár után 8 hónappal menstruáltam először, belőlem is ömlött... most van a 2.ik de ez is olyan, eddig meg se éreztem, most meg nem győzök wc-re járni..
2010. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után (császár) 5 hónappal jött meg, hát én is megijedtem mert ömlött, egy éjszakai betét 20 percet hav bírta! A második nap volt ennyire gáz.
2010. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szülés után a 6. héten jött meg és csak ámultam-bámultam, mert teljesen normális mennyiségű volt és semmi extra fájdalom vagy ilyesmi nem volt. Sőt, azóta eltelt fél éve és egy mensim alatt sem érzek görcsöket.

Szerintem csak szerencsés vagyok, mert a legtöbb anyukának nagyon erős és küszködős szülés után.

2010. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Császár után 6,5 hónappal jött meg, de nekem is nagyon sok. Az első 2 nap rengeteg, utána 2 nap normális, 1 nap meg már szinte semmi.

Várom a következőt, mert előtte mindig 3 napig tartott csak (1 nap sok, 2-3. nap elenyésző) és pontos 28 napos ciklusaim voltak. Hát kíváncsian várom a következő mensit...

2010. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!