Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen és kb. mennyi (ml)...

Milyen és kb. mennyi (ml) gyümölccsel váltottál ki egy tápszeres étkezést és melyiket?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert a 20 hetes babámmal már kóstoljuk az almát, nem nagyon szereti, de tegnap megevett egy közepes alma valamivel kevesebb mint felét, igaz tettem neki bele egy pici tápszert. És ez után még evett 150ml tápszert. Honnan fogom tudni, hogy mennyit kell neki adnom, hogy kiváltsak egy tápszeres étkezést? a válaszokat előre is köszönöm
2010. ápr. 24. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már nem kér utána tápszert, akkor váltottad ki. én a 10óraival kezdtem. üvegeset evett a fiam, de nem emlékszem, már, h ezek hány grammosak. szóval mikor megevett 1 üveggel, azzal jól lakott. de minden babánál más az a mennyiség, amennyit egyszerre meg tudnak enni.
2010. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 üveg gyümólcsöt ha megevett tizóraira, vagyis 190 g-ot, az váltott ki egy tápit. De utána 3 órán belül ebédelt, nem 4, ahogy korábban.
2010. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!