Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem véletlenül ide írom a...

Nem véletlenül ide írom a kérdést: Attól lett gyereketek/ vártok gyereket, akit a leginkább "szerettetek/szerettek"?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván van, akinek egyértelmű. Azonban szerintem van akinek magyarázásra szorul.

Először is tudom, hogy minden szerelem, kapcsolat más, egyedi. De az érdekelne, hogy attól lett gyereketek, akivel a legjobb volt a kapcsolatok, akivel akartátok mindig is?

Mondok egy konkrét példát. Az egyik ismerősöm mondta, hogy szereti a párját, de nem ő élete szerelme, mert az kb 20 éves korában volt, de a férfi szakított vele. Mégis ennek a férfinek szült gyereket, nem a "nagy ő"-nek.


De ez egy picit nálam is így van. Volt egy férfi, akivel nagyon viharos volt a kapcsolom, de amikor jó volt, akkor tényleg nagyon jó volt és ezért megérte a "rossz" időszakot is átélni vele. De a mostani egészen más. Kiegyensúlyozott minden tekintetben. A párommal nem veszekszünk gyakran (ha igen, akkor sem úgy, ahogy a másikkal), anyagilag is tudom, hogy ez megfelelő a gyerekeknek. De sokszor eszembe jut, hogy az a másik kapcsolatom is mennyire jó tudott lenni, nem volt ennyire monoton. (Persze tudom, hogy a gyerekeknek ez a jó meg minden, csak mégis...)


Szóval ez érdekelne. Hogy ti gyerekeiteknek az apja az lett, akivel tényleg a legjobb volt a kapcsolatotok?



2016. szept. 27. 12:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
39%
Igen!
2016. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

"Az egyik ismerősöm mondta, hogy szereti a párját, de nem ő élete szerelme, mert az kb 20 éves korában volt, de a férfi szakított vele. Mégis ennek a férfinek szült gyereket, nem a "nagy ő"-nek. " - Amúgy attól az ismerősöd még szeretheti igazán azt a férfit, akinek szülte a gyereket.

2016. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
54%
Tőle lett! ❤
2016. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
62%

Nagy Ő-nek szültem <3 :)

15 éves korom óta a világon mindennél jobban szeretem!

2016. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 27. 12:49
 6/38 anonim ***** válasza:
59%

Igen! Masaal nem is tudtam volna elkepzelni.


Viszont sokan vannak akik ugye benne maradnak egy szar kapcsolatban nem lepnek ki aztan jon a gyerek stb.. Igazan nem boldog de azt mondja jo neki. Szerintem lehet latni valakin ha igazan boldog. Nah meg nem veletlenul van annyi valas is. Ha tenyleg az a valaki az, akkor persze lehetnek ott is hullamvolgyek de az emberek torekednek arra hogy ujitsanak, valtoztassanak stb.. A kapcsolat erdekeben. Es egyutt maradnan, fejlodnek es erosodik a kapcsolatuk.

Aztan meg persze vannak a nagyon egyszeru emberek mar ugy ertem akik butak es mondjuk kapcsolatfuggok, alomvilagban elnek, szeretik magukat altatni hazugsagokkal stb.. Ok valojaban hiszik hogy tenyleg azzal vannak egyutt csak epp nem latjak a fatol az erdot aztan egyszer csak koppanak mert pl megcsaljak, ott hagyjak stb.. Mert az alomvilag csak az o fejebe letezett es valojaban nem is illenek ossze csak nem latta mert nem is akarta es mert nem is tudta.

2016. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
41%

Jajj annyira tudtam hogy lepontoznak mert "gyerekszerelem, úgy is elváltok, sose tartanak örökké" elv miatt,hiába szeretjük egymást 9 éve.

Ennyi rosszindulatú embert itt gyakorin..

2016. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%

igen. 18 évesek múltunk mikor összejöttünk, 21 évesen volt az esküvőnk, most 2 hetes a kislányunk, novemberben leszek 26.

Fura, de én attól féltem, nem fogom tudni ugyan úgy szeretni majd a férjemet, őt szeretem a világon a legjobban, ciki-nem ciki de a gyerekemnél, szüleimnél is jobban.

2016. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

19 évesen nem, el is vetettem.


Majd 28 évesen igen, a szerelmemmel/férjemmel vállaltam gyereket.

2016. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
8 éve voltunk egy pár,már férj és feleség, soha senkit nem szerettem így mint Őt. Mindenünk megvolt, ház, jó fizető munkahely úgy döntöttünk jöhet a gyerek. 3 hónapos volt a kisfiúnk mikor összejött egy másik nővel, fél évig tartott a kapcsolatok amikor a nő egy közösségi oldalon megírta nekem, hogy a fèrjem vele van. Egy világ omlott össze bennem. Mint férjet elveszítettem de a gyerekemnek nála jobb apát elképzelni nem tudnék. Sajnos így jártunk.
2016. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!