Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemenyetek a következő...

Mi a vélemenyetek a következő nevekrol? Ha ezek nem tetszenek, nektek mi a kedvenc neveitek?

Figyelt kérdés

Lany nevek: Hadassa, Oana, Arlett, Jente, Belinda, Aisah, Arana, Arienn


Fiu nevek: Vince, Éden, Vendel, Zente



2016. szept. 27. 19:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsanat, elirtam. Nem Arana, hanem Ariana.
2016. szept. 27. 19:52
 2/27 anonim ***** válasza:
5%
Hadassa, Vince, Zente tetszik.
2016. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
ezek a lány nevek anyakönyveztethetőek? Én nem szúrnék ki a gyerekemmel ilyen gáz névvel. Fiúból az Éden kivételével a többi vállalható.
2016. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen! Ezeket mind a Magyar Tudomanyos Akademia által anyakonyvezhzonek nyilvanitott nevek osszesegebol valasztottam :) Én velemenyem szerint gyonyoru nevek. Foleg az Oana.
2016. szept. 27. 19:59
 5/27 anonim válasza:
33%
Lány nevek közül Aisah, fiúból a Vince tetszik.
2016. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az Oana romános. Ott gyakori név, tehát kiesik.
2016. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Hát, ha szerinted gyönyörűek, akkor javaslom vedd fel te valamelyiket, és a lányodnak válassz valamit amit ő is szépnek talál majd. Nekem ez már a tragikomédia kategória, főleg ha magyaros a vezetéknév. Most képzeld el, Szabó Oana, egyenes út a csúfolódásokhoz. Jó, megértem hogy szerinted attól lesz különleges a gyereked ha ilyen nevet kap, de azért van az arany középút is, ami nem túl elterjedt de nem is ennyire...meghökkentő kategória.


az én környezetemben ilyen különlegesebb nevű gyerekek vannak:

lány: Anissza, Kála, Hermina, Dália és Tália (ikrek), Tília, Itala, Tilda


Fiú:Ambrus, Kilián, Jászó, Julián, Belián

2016. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem magyar ejtéssel csúnya az Oana.

Maximum ha rövid á-val ejtem Oánának, akkor szép de ez Magyarországon túl idegen hangzású, nem illeszkedik a nyelvünkbe.

A többi sem igazán tetszik amiket felsoroltál, de nekem is vannak különleges nevek amik tetszenek.

Pl.: Jana, Szira, Nelda, Milda, Néva, Trisztán, Miron.

De nem ezeket fogom választani a leendő gyerekeimnek egyébként.

2016. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Lánynevek közül nem tudnék választani, abszolút nem tetszenek. Pedig a ritka, különleges neveket pártolom, a lányaim is azt kaptak, de ezeket már én is túlzásnak tartom.

Fiúnevek közül a Zente nagyon szép, adnám is, Vince pedig elmegy kategória.

2016. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok! Teljesen tisztaban vagyok vele, hogy nem a nevetol lesz kulonleges a név :) es nem magyatos a vezeteknevunk sem. :) koszonom a valaszokat.
2016. szept. 27. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!