Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Veronika...

Mi a véleményetek a Veronika névről? Adnátok lányotoknak? És melyik becézési formája a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nemigazán tetszik, hogy miért, azt nem tudom, csak úgy szimplán nem tetszik. Viszont vanm a családban Veronika, irtó cuki kiscsaj, őt Roninak vagy Veninek szoktuk hívni.
2012. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Én nem adnám.Egyszer 1 évig volt egy Veronika néni nevű angol tanárom, és egy valóságos terrorista volt!!!

Meg van Veronika ismerősöm, de cseppet sem túlzok ha azt mondom, hogy k.urva!Mondjuk jól meg él belőle...

Meg egyébként sem tetszik ez a név..

2012. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a véleményeket. :)
2012. júl. 24. 18:56
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem épp tetszik :)
2012. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sem tetszik. Volt egy angol tanárom, akit Verónak becéztünk és az aranyos, meg a Nika becézés is tetszik.
2012. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szép név. Főleg úgy tetszik, hogy Vera.
2012. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm Veronika, Verának becézzük, esetleg Vercsi.

Szép név, bár hosszú, nekem Vera alakban jobban tetszik, ismerek olyat aki Vera, szerintem így szebb.

2012. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Végülis szép.Eddig nem gondolkoztam rajta, pedig van kettő is a rokonságban.A 4 éves kislányt Veronának becézi az anyukája (na, ez így nem tetszik), aki szintén Veronika.
2012. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nálunk listás volt a Veronika név. Végül nem az lett, de szerintem szép név. Viszont úgy, hogy Vera nem tetszik. A Roni becézés jó.
2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Listás volt, de apa Roninak szerette volna hívni, nekem meg így szép h Vera, ezen nem jutottunk dűlőre és el is vetettük:-)
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!