Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botond vagy Ármin?

Botond vagy Ármin?

Figyelt kérdés
A két név között nem tudunk választani születendő kisfiunknak. Nekem az Ármin sokáig tetszett de sokan leszólták, hogy nőies, nem akarok koszúrni a gyerekemmel és olyan nevet adni ami feminim. A másik név ami tetszik a Botond, mindkettő megy a vezetéknévhez, mit gondoltok?

2016. szept. 30. 22:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, szivesen varok meg velemenyeket! :)
2016. okt. 1. 08:34
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem kár ilyet kérdezni, mert úgyis minden nevet leszól valaki. Ha nektek ezek tetszenek, válasszátok bátran valamelyiket, mindenkinek úgysem fog tetszeni.

Én nem adnám egyiket sem, még azt sem tudom eldönteni, hogy melyik a kevésbé rossz. Az Ármin nekem is nőies, és nagyon fura, a Botond meg egy betűre van a bolondtól és a hangzása is csúnya. Egyébként felénk mindkettő kifejezetten gyakori név.

2016. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Ármin.
2016. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Botond
2016. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

2 hónapja szültem, az összes szobatársamnak Árminnak hívták a babáját :D én már azt mondta, hogy ha hoznak még egy Ármin baba anyukáját abba a szobába, kiugrok az ablakon :D


mitől lett ennyire felkapott név most? celebnek gyerek lett Ármin mostanában vagy miért???

2016. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Ármin
2016. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Ármin. Nekem tettszik ez a név. Szerintem nincs nőies hangzása. Ismertem egy kisfiút ezzel a névvel. Botond szerintem ronda név. Főleg a Boti. De ez az én véleményem.
2016. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem, hálisten az Ármin mèg nem celebnév, mégcsak divatnévnek sem mondanám, tavaly a 63. leggyakrabban adott név volt ami nem mondható felkapottnak. Köszi a válaszokat, ment a zöld kezecske mondenkinek! :)
2016. okt. 1. 15:23
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig nagy kedvenc volt az Àrmin és inkább azt választanám a kettő közül, a Botobd sohasem tetszett.
2016. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
36%
Botond❤
2017. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!