Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Villő Kamilla szerintetek...

Villő Kamilla szerintetek szép együtt?

Figyelt kérdés
A Villő tuti, amellé keresünk egy második nevet. Ha valakinek van egyéb ötlete, szívesen fogadom azt is :)
2016. okt. 3. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

a Vilő már önmagában eléggé hangzatos név, ne tennék mellé még egy olyat, inkább valami rövidebb egyszerűbbet, amiben nincs dupla betű

Villő Mira vagy Mia, vagy Maja, Kira ilyesmik

2016. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
*Villő, *nem
2016. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én a Villő nem adnék második nevet. Nem is adtam, szimplán csak Villő lett a kislányunk. :)
2016. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A kettő együtt nekem sok, külön-külön mindkét név teljesen rendben van. A dupla "L" sem szerencsés, illetve ezek olyan nevek amik nem igazán tűrnek meg maguk mellett más nevet. Külön respekt azért, hogy egyik név sem a mostanában trendinek számító vonulatból van. Ha úgy tetszik a hagyományos vonalból valók, amik nincsenek elkoptatva sem. Generációk óta fel-fel bukkannak, de sosem voltak olyan nevek amiből Dunát lehetett volna rekeszteni.
2016. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
A mindkét névben megtalálható dupla "L" hang miatt felejtős párosítás szerintem. Túl sok helyen kell megnyomni azt a hangsúlyos hangpárosítást.
2016. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Villő annyira hangzatos, hogy meghagynám magában. :)
2016. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
sok, túl sok a dupla L. vagy az egyik, vagy a másik.
2016. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a dupla l-ek miatt dallamos az egész. Szép így, én adnám.
2016. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
A Villő és a Kamilla is gyönyörű név. Végre valaki normális nevekben gondolkodik. Együtt kicsit fura a 2 név, de inkább ez, mint pl. 1. javaslata. A Mia, Kira, Kiara és hasonló nevek ocsmány, szappanoperás, magyartalan tucatnevek.
2016. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!