Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Lora név?

Hogy tetszik a Lora név?

Figyelt kérdés
Tudom felkapott név,de iszonyat tetszik és szerintem majd akkor is megállja a helyét ha felnō a gyerkōc.Mi jut eszetekbe róla?
2016. okt. 5. 23:26
1 2
 1/14 besenyőpistabácsi válasza:
74%
A huszárok vezényszava...
2016. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Látom Besenyō Pista bácsi hozza a formáját :),felpontoztalak,mert válaszoltál.Lehet nem tudod,hogy kell helyesen mondani,de amire te gondolsz az bizony Lóra!
2016. okt. 5. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

A lányom jut róla eszembe - ő Lorena, Lorának/Lorunak becézzük.

De ìgy simán Loraként nem anyakönyveztettük volna!

Felénk egyébként nem tudok ilyen nevűről, a lányoméról előtte pl nem is hallottam

2016. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szép!!
2016. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Lemaradt, nekem a Farm, ahol élünk jutott eszembe rögtön.
2016. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Erőltetett külföldi név. Laura angol kiejtése. Egyáltalán nem adnám magyar gyereknek. Nem is tudom hogyan jutnak ezek szülők eszébe. Következő Méri lesz vagy Elisz ? Szörnyű. Elsőnek pedig igaza van. Lányodat így fogják szekálni majd.
2016. okt. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tetszik. A Lara sem.
2016. okt. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Akkor már inkább Laura, és becézheted.
2016. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
A Lora az a Laura angolul kiejtve. Mivel ez nyugat majmolás, ezért így nem adnám. Adjatok Lauraát, és becézzétek. Eleve idétlenül néz ki így leírva
2016. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
nem tetszik, bár én különleges kacsatojás vagyok, ellenérzéssel viseltetek minden idegen hangzású névvel szemben:-D Ha nektek ez tetszik, adjátok, ne érdekeljen más, mert ha más véleménye miatt megváltoztatjátok az "álomneveteket" meg fogjátok bánni. Olyan nevet meg úgyse találtok, ami mindenkinek tetszik.
2016. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!