Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Bianka...

Mi a véleményetek a Bianka névről? Szép név?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%
Nekem egyáltalán nem tetszik. A búbos banka jut eszembe róla, meg a bianka papírzsepi. A hangzása szerintem csúnya, becézve is.
2016. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
Sose tetszett, és a szomszéd nem 100as gyereke jut róla eszembe :-(
2016. okt. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez a név volt a másik befutó nálunk, végül nem ez lett, de azóta is nagyon tetszik. A mi vezetéknevünkhöz nagyon passzolt, szép dallamos volt együtt. Tehát nem mindegy hogy mihez adnád, mondjuk ez minden névre igaz. :)
2016. okt. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

3. válaszolónak üzenem:

Bianka női név, a Blanka név olasz formája. Jelentése: fényes, ragyogó, fehér.

Blanka női név, egy germán névnek a latinosított formája, ami a spanyol nyelvből vált Európában ismertté. Jelentése: fényes, ragyogó, fehér.


Mindezek után a hozzászólásodat én, mint német származású ember kikérem magamnak. Nem minden ronda ami német, nem tudom mi ez a fóbia nálad, több kommentedben is evvel jössz, jellemtelen, buta emberre vall.

2016. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Kikérheted svábocsám, de nekem akkoris rondák a német nevek. Bezzeg senkit nem zavar, ha magyar neveket aláznak. Ezt pedig én figyeltem meg. És nem evvel, hanem ezzel.
2016. okt. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok a Svábocskád, gusztustalan ember vagy. Gondolom azok közé tartozol akik szerint az ember csak fehér és csak ősmagyar lehet, a többi selejt. Süt belőled a gyűlölködés. A magad fajta gondolkodású emberek pont annyira sötétek, mint a bűnözők. Egyébként velem nagyon is mellé nyúltál, mert a párom magyar és a gyerek 2 keresztnevet kapott, pont emiatt. Egy magyar eredetűt és egy német eredetűt.

Szép napot!

2016. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
1%
Nekem a Blanka sokkaljobban tetszik, lehet lepontozni, de errefelé a Biankát cigánylányok viselik.
2016. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Evvel is helyes ;)


Szerintem szép név a Bianka. Nekem a Blanka ellenszenves, blablabla jut róla eszembe.

2016. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem igen
2016. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!