Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Bianka névről?

Mit gondoltok a Bianka névről?

Figyelt kérdés
Szép, csúnya, milyen jellemre utal, mi jut eszetekbe róla, stb...
2013. júl. 26. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond vele, egy kedves kislány jut eszembe (aki azóta már majdnm felnőtt, de csak gyerekkorábóo ismerem)


Nem tudom milyen gyakori, nekem inkább a semleges.

2013. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a nevem, nem szeretem. Már megszoktam, de úgy 18 éves koromig kifejezetten utáltam, meg akartam változtatni...aztán valahogy belenyugodtam.


Egyébként se nem ritka, se nem gyakori.

2013. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a nevem, és már kb 6-7 éve meg akarom változtatni, most vagyok 19, és jövőhéten fogom beadni a kérelmet... A névváltoztatás már eldöntött tény,csak kiváncsi voltam mások véleményére, hogy mások is olyan borzasztónak látják-e mint én. :D De úgy látom nem vagyok vele egyedül, csak vannak akik belenyugodnak, én viszont nem tudom magam elfogadni ezzel a névvel.
2013. júl. 26. 12:51
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép név.
2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz a kérelmezett neved?


Amúgy szerintem nem rossz név, főleg nem ennyire, hogy azt gondolnám meg akarod változtatni...

Egy ideig én sem szerettem az enyémet, de rájöttem, hogy más sem lenne jobb...

Orsolya vagyok egyébként

2013. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Az orsolya az szép név.

Az én kérelmezett nevem Nikoletta lesz.

2013. júl. 26. 12:57
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, csak a becezett formai nem, mint a Bia, Bius:)
2013. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

Én ismerek egy lányt, akit Biankának hívnak. Szép lány - lett volna. Nem törődött magával, elhízott, felpüffedt, iszik, füvezik, böfög-fingik, üvöltözik, mindig bejelenti, ha sz*rni megy, tahó bunkó paraszt. Mint egy pasi a rosszabbik fajtából.

Állítólag leszbikus is, de nem értem, jóérzésű lányok hogy tudnak egy ilyennel összeállni...

Nekem miatta totál nem tetszik ez a név.

2013. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép név. A jelentése is gyönyörű: fényes, ragyogó, tiszta.

A Nikoletta is szép név, szerintem a Bianka szebb. A Nikoletta jelentése: a nép győzelme :)

2013. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik ez a név! Szerintem szép, nőies, fiatalos, nem túl átlagos, de nem is kirívó!

A nővérem lányát így hívják (16 éves) nagyon szereti, becézve is használja és eredetien is! (Én meg imádom őt!)

Szerintem szép neved van!

A Nikolett/Nikoletta viszont nem tetszik, nagyon nem! Izlések és pofonok!

2013. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!