Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felállástól odáig, hogy...

Felállástól odáig, hogy bútortól bútorig már csak 1 kézzel kapaszkodva ment, mennyi idő telt el nálatok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy átlagosan mennyi idő.

1 hete állt fel, azóta az ágy mellett, két kézzel araszolgatva oldalaz.


Nem siettetem, mielőtt valaki ezzel jönne, csak érdekel, hogy másnál hogy volt.


2016. okt. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem. Talán 2-3 hónap elteltével lett "felesleges" az egyik keze.
2016. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam6 hónaposan àllt fel, 10 hónaposan màr simàn jàrt.

Ha jól emlékszem 8hónaposan màr szépen totyogott bútorok mellett kapaszkodva. 9 hónaposan tette meg az első 3 lépését egyedül.


A lànyom ennek a közelében sem lesz... 7 hónaposan "még csak" fekve forgolódik.


Baràtnőm kisfia 9hónaposan àllt fel, 10 hónaposan màr a bútorokba kapaszkodva haladt.

Màsik baràtnőm kislànya 6 hónaposan felàllt 7hónaposan totyog a bútorok mellett.


Szerintem kb 1-2 hónap a felàllàstól,àtlagban. De nagyon gyerekfüggő.

2016. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2#es vagyok, arra gondoltam a bútorok mellett kapaszkodva totyogàsnak amit ìrtàl,hogy egy kézzel vagy egy- egy lépés véletlenül màr kapaszkodàs nélkül.
2016. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7 hónaposan felállt, de kislányom sosem ment bútorokba kapaszkodva. Ha akart valamit lement négykézlábra és odamászott majd ott újra felállt.

11 hónaposan elindult kapaszkodás nélkül.

2016. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!