Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el lépegetni? Már...

Mikor kezd el lépegetni? Már 1 hónapja fel állt (most 9 hónapos) kapaszkodva de a bútorok mentén nem lépeget. Bajt jelent?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 9 hónaposan a bútorok mellett lépegetni.
2016. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem mondjuk szinte amint felallt el is indult kapaszkodva de ennek mar lassan fel eve es meg mindig nem jar. Mondjuk o nagyon koran kezdte. Most kezdett stabilan alldogalni. El fog indulni szerintem napokon-heteken belul.
2016. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 hósan kezdett el az enyém, ne aggódj...
2016. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hósan még csak kúszott...
2016. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nincs baj, bőven ráér.

Az én fiam 7 hónaposan állt fel, 8 hónapos korától lépegetett a bútorok mellett, 10 hónapos korától lépegetett 1-1-et, 11,5 hós korától jár stabilan. Ő hamar kezdte.

2016. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nincs baj!

Az én lányom pl sosem lépegetett bútorok mellett, vagy kézen fogva.

7 hónaposan felállt a bútorba kapaszkodva, de ha akart valamit odamászott érte, és ott újra felállt. 11 hónaposan elengedte a kapaszkodót és onnantól egyedül ment.

2016. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 2 hónappal a felállás után kezdett bútorok mellett oldalazva lépegetni.
2016. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Megnyugtattatok.
2016. jún. 23. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 9 hónaposan állt fel, előszőr csak felállt,később jött a kapaszkodva lépegetés,aztán a próbálkozás egyedül végül pont egy évesen indult el úgy,hogy egyedül szóval nem egyből megy minden ez egy folyamat. teljesen jó,hogy ennyi idősen felállt nemsokára majd kíváncsibb lesz és elkezd lépegetni is de ráér még vele
2016. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!