Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 éves kislányom megivott...

2,5 éves kislányom megivott egy fél üveg panadolt, most megfigyelésre bekerült (feleségem van vele, én is épp indulok), mi lesz?

Figyelt kérdés
VOLT már ilyen veletek? mi történt? "májkárosodás" ez remélem nem komoly, ami lehet vele.
2010. ápr. 26. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem volt ilyen,de ott jó helyen van,és jó kezekbe!Majd írj,hogy mi van Vele!!!!!!!!!!!!!!!!Kitartás!
2010. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, nem lesz semmi komoly baj, a májkárosodás dologra is csak az van írva, hogy okozHAT, nem az, hogy feltétlenül fog. Nyugi, ott tényleg jó kezekben van. Én is csak azt tudom mondani, hogy kitartás!
2010. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy!

A hűtőbe pedig felül volt, és nehéz letekerni, nem is mutatta meg senki, de valahogy mégis összejött neki.

Most nem volt semmi baja, csak azt mondta szomjas volt.

Én anno az ecetet ittam így meg a hűtőből.

Csak kíváncsi voltam valakivel volt e valami. Egyébként a gyermekorvos azt mondta nem lesz komoly baj. 10 perc és lépek.

2010. ápr. 26. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, most a legjobb helyen van. Minden jót és ezentúl még óvatosabban. Nagyon találékonyak ezek a kis rosszcsontok!


Jobbulást kívánok!!!

egy hasonló gézengúz anyukája

2010. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

öcsém szemes algopirint evett meg 10 darabot 2 évesen,valahogy lehuzta a szekrény tetejáről seprűnyéllel a gyógyszeres dobozkát (eszméletlen mikre képes egy kisgyerek)


nem lett semmi baja,gyomrát sem mosták ki a korházban,csak itattak vele rengeteg teát,hogy minél hamarabb ürüljön ki...


eltelt azóta több év,semmi maradandó baja nincs,nézték utána többször

nyugi,"strapabiróak"

2010. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


En 3.5 evesen a KONYHASZEKRENY TETEJEROL szedtem le noverem kohoges csillapito gyogyszeret.

Femesztam a szekre onnan a konyhapultra es megittem egy teljes uveggel, mert fini malnas volt.

Teljesen egeszseges vagyok semmi bajom es azota is szeretem a kanalas gyogyszer izet :)

Ne aggodj minden rendben lesz!!!

Anyukam egeszsegugyis es annyit csinalt, hogy meghanytatott es sokat itatott velem.

2010. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én húgom is a köptetőt itta meg a hűtőből. Semmi baja nem lett tőle.
2010. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a májkárosodást ugy értelmezem,hogyha valaki sokat,tehát hónapokon,éveken át fogyassza,akkor léphet fel.Ne aggodj,semmi baja nem lesz.
2010. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte kizártnak tartom,hogy komoly baja lenne tőle. Max hányás,de meglehet hogy még az sem. A panadol nem egy lórugás gyógyszer,májkárosodást cska akkor okozhat ha rendszeresen mértéktelenül fogyazstják (tehát nem rendeltetésszerű használat esetén) . Ne aggódj és jobbulást a kislányodnak:)
2010. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Semmi hányás rossz közérzete nem volt, tegnap kimosták a gyomrát + infúzió.

Azóta is és előtte is nevetős kislány; megkérdezte az orvosokat ma hajnalban mikor felkelt mert pisilnie kellett, hogy "de azt a csövet miért nyomtátok le?" "mert rosszcsont voltál" a válasz, erre: "hm, de nem is". :D

2010. ápr. 27. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!