Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba ihat este...

10 hónapos baba ihat este bolti kakaót?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Tejet sem adtam 2 éves koraig egyaltalan. "Kakaót" ugy ivott h tapszerhez kevertem karobot (kakao helyettesito), es nulla cukrot adtam hozza. Semmi szuksege egy ilyen picinek cukros dolgokra, sem tejre.
2016. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem lennék ilyen szigorú a tejjel!!!!

Feltéve, ha a szülők nem tejallergiásak.


Viszont bolti kakaót biztos nem adnék!

Túl sok benne a cukor és a kakaó is.

A fogaknak is borzasztóan rossz!! Főleg cumisüvegből!


Én langyos tejbe tennék egy pici kakaót, éppen csak hogy színe legyen.


Valamint a srácok szokták szeretni a tejes teát is!

A rooibos teát javaslom: Nincs benne koffein és csersav se. Az íze pedig édeskés, cukor nélkül is finom.

Újszülöttnek is ajánlható.

3-400 Ft körül kapható a Li.dlben is.

2016. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mobidick ***** válasza:

Szerintem NEM! Jobb lenne, ha Te sem innád! Olvasd el a hátoldalán, hogy miből készült - tejszármazék? Van-e benne egyáltalán tej, vagy kakaó!


Pl. régen nagyon szerettem az epres joghurtot. Kiderült, hogy egy őserdei fa kérgéből nyerik az eperízt - jobb esetben - rosszabban kémiailag állítják elő. Bocs, hogy szószátyár voltam. Üdv.

2016. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!