Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici lányotok (kb 10 hónapos)...

Pici lányotok (kb 10 hónapos) haját felszoktátok NÉHA gumizni? Milyen hajgumival?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Unokahúgom pár hónapos volt, mikor gumizták neki , na de neki kilenc hónaposan váll alattig ért a haja , már vitték rendes fodrászhoz :)
2016. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt haja ;-)


Ha lett volna talàn felgumizom vagy hajpànt.

Gumiból mindenképpen olyat amin nincs az a fém rész, tehàt vagy összevarrt vagy körbeszőtt( remélem érthető).


Ilyen ( csak szines):

[link]

2016. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még mit összegumizni :)

Később a kínai szilikon hajgumit vettünk, amit egy használat után kuka, de pici és viszonylag egyszerűen kijött a hajából.

[link]

2016. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 7 hónapos kora óta szoktam :D sok haja van, de még ugye vékonyszálú, amilyet az utolsó linkelt olyan szilikongumival. Pont elég bele, a többi kicsúszna belőle. Hajpántot leszedi.
2016. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én össze szoktam bár az enyém egy éves,de csak most van elég haja ahhoz hogy rendesen össze lehessen gumizni

Én is olyannal szoktam amin nincs fém és nem is olyannal aminek olyan az anyaga mint a befőttesguminak,hanem rendes kicsi és vékony hajgumival

Általában én oldalra szoktam csattolni a haját

A hajpántor nem nagyon szereti csak úgy ha össze van gumizva a haja és úgy van felrakva

Kiengedett hajjal általában akkor tűri meg a hajpántot ha a barátnőin is az van:)

2016. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!