Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám büdöset pukizik, sokszor...

Babám büdöset pukizik, sokszor büdi a pisije, ez normális?

Figyelt kérdés
6 hetes, beba sensitive-et eszik

#vizelet #büdös puki
2016. okt. 25. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

a pisi lehet attól, ha ritkán cseréled a pelust, vagy keveset iszik a baba, vagy baktériumtól.

a puki az meg olyan amilyen

2016. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hasfájós is? Mert a gáztermelődés normális, de ha sokat sír akkor lehet orvossal kellene beszélni.
2016. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden evés előtt cserélek pelust, kb. 3 óránként.

Olyannyira büdi, fura szagú a vizelete, sokszor azt hiszem, bekakilt, pedig csak pisi van... Szóljak a dokinknak?

2016. okt. 25. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Milyen pelust használsz? A pampers épp ezért nem vált be a lányomnál, mert illatosított, így nagyon büdi, főleg ha pisis - kakis is lesz.

Egyébként szerintem nem a pisije büdi, hanem a puki "beszorul" a pelusba, és amiatt érzed, hogy olyan, mintha bekakilt volna. :)

Az én lányom 2,5 hónapos, csak anyatejes, de nála is volt ilyen (már elég ritka).

2016. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Az én kisfiamnak is büdi a pelusa ha büdöseket pukizik és tényleg olyan, mintha a vizelete lenne büdös. De mi nephrológiára járunk szóval szokták ellenőrizni a vizeletét és 7 hónapja panaszmentes, sokat is iszik, nem a pisitől büdös a pelenka. Akkor se az ha nem pukizott sokat. Inkább a pukik után jellemző.

Sírós baba amúgy? Ha nem akkor kicsit se aggódnék. Ha állandóan puffad és sokat sír említenem orvosnak és lehet másik tápszer jobb lenne az én kisfiam pl laktózérzékeny és mielőtt ez gyanú lett egész nap büdöset pukizott.

2016. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk pl a Libero pelus nagyon büdös, ha már pisilt bele. A zöld pampers illatosított, azt jobban szeretem.
2016. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sokat sír, néha egész nap nyűglődik és alig alszik. Kb. 2 hete pedig minden este nagyjából 7-10 között semmi sem jó, csak akkor nem sír ha kólikatartásban sétálgatok vele.

Ez már a sokadik tápszer, mert sokat bukik is (a.r.-estől fájt a hasa, ill. székrekedése lett) :(

Szegénykém, pedig olyan csodás baba, ha épp nem sír, akkor gügyög és mosolyog. Úgy szeretném, ha végre nem szenvedne.

2016. okt. 25. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak akkor volt fura kakiszagu a pisije amikor húgyútifertőzése volt. Nem.ártana egy vizeletvizsgálat. Nyűgösség is lehet ettől.
2016. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!