Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek karácsonyra...

Mit vennétek karácsonyra olyan 1.5 éves kislánynak, akinek a tesó révén már mindene megvan?

Figyelt kérdés
A "minden" alatt azt értem, hogy az olyan jellegű játékokból amiket ekkora kisgyereknek szoktak ajánlani, szerintem már mindből van egy. Pl. játékkonyha (ráadásul nagyon jó), kismotor, húzogatós-pakolhatós kiskocsi, formabedobó, kismillió Fisher Price játék, zenélő szőnyeg, Duplo, Rajztábla, mesekönyvek-leporellok, plüssök, játékbabák. Egyelőre ott tartok, hogy kap valami készségfejlesztőt de igazából nincs rá szüksége meg ő még ott tart, hogy kedvenc játéka a pakolászás. Hátha valakinek van ötlete, hogy ebben az esetben mit lehetne neki venni...
2016. okt. 27. 13:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja természetesen amiket felsoroltam, azok csak részben a tesótól örökölt játékok, neki is vettünk már sokmindent csak már végképp nincs ötletem :-(
2016. okt. 27. 13:24
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
ötletem nincs,de rengeteg a játékwebáruház-ott lehet látsz valamit amire eddig nem is gondoltál
2016. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem hiszem, hogy vennék játékot, annyira felesleges felhalmozni egy játékboltnyi játékot. Úgysem játszik még velük.

Ruhát vennék. Olyan cuki kis ruhák vannak, főleg kislányoknak :) Lehet, hogy az is felesleges, mert van neki, de azért azt mégiscsak lehetne használni, nem egy sarokban porosodna.

2016. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Vennék neki valami hasznos, használati dolgot, pl ágyneműt, szép képet a falára, új játéktárolót, ...
2016. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Vagy Bogyó Babóca könyvet, esetleg van Bogyó Babóca diafilm is.

(ha még nincs vetítő, érdemes beszerezni)


Azért azt nem hiszem, hogy egy egész játékbolt van otthon.

Nézz szét egy nagyobb webáruházban, biztos találsz olyan dolgot, ami még nincs és tettszik.

2016. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom másfél évesen játék babakocsit kapott, azóta is imádja.
2016. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Játékbabakocsi, babaágy, etetőszék is van. Bogyó és Babóca könyvek vannak. Diavetítő volt de nem nagyon használtuk úgyhogy visszaadtuk.
2016. okt. 27. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg rajztabla? Tudod, olyan allvanyos, aminek egyik oldalara kretaval masikra tablafilccel lehet rajzolni.
2016. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szoktak copfba tenni a hajat,akkor vennek cuki hajcsatokat,hajgumikat. Es persze ruhakat,abbol sosem eleg:) hasznosabb mint egy ezredik jatek:)
2016. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Matatófal?
2016. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!