Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen? Megéri...

Van valakinek ilyen? Megéri megvenni egy folyton nyűgös, sírós, karban ringatós, hasfájós, most még csak 4 hetes babának?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 27. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt pihenőszékünk (bár nem ennyire drága és azt is úgy kaptuk) és nagyon jó szolgálatot tett. A folyton nyűgös, karban ringatós lányom jól elvolt benne kb. 5-6 hetes korától 3,5-4 hónapos koráig. Akkor elkezdett forgolódni, húzkodta magát ülésbe (persze még nem ment neki) és egyre kevesebbet volt benne. Szóval, ha megtehetitek, akkor vegyétek meg (főleg, ha több babát is terveztek) de sokáig nem lehet használni.
2010. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, bár ennél egyszerűbb. Sokan dicsérik és jó hasznát veszik. Én elég hamar "feladtam", a babám nem nagyon volt oda érte. Jobb pillanataiban is 10-15 perc után nyűgös lett benne, jobban szeret az ágyon feküdni.
2010. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapos korában vettünk egy hintát lányunknak.

Nem volt olcsó, de nagyon megérte.

Sok nyűgös órát vészeltünk át benne.

Azóta is áldom a nevét annak, aki feltalálta :-)

2010. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt pihenőszékünk is,de nem igazán jött be Neki, adamo hintát megvettem,és imádja! és azt nem csak pár hónapig,hanem 3 éves korig lehet használni,újszülött kortól!
2010. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.adamo.hu

Mi ilyen hintát vettünk a hasfájós babánknak, és nagyon jó,azóta már kinőtte a hasfájást de még mindig nagyon jókat alszik benne.Amióta megvan 1x sem kellett elringatni, sőt ha a foga jön csak ebben nyugszik meg éjszaka. Szerintem ezt jobban ki tudnátok használni.

2010. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen picinek még nem tenném pihenőszékbe, de sokan megteszik. A fiamnak 3.5 hós korában vettünk. SZerette nagyon, amíg meg nem tanult 4kézlábra állni.

De csak azért szerette, mert nem kellett feküdnie. Egyébként a rezgő funkciójának nem vettük hasznát és a hinta funkciójának sem. CSak a csüngő játékokat szerette.

A szobahintában összesen nem volt 1 órát még :(.

Az Adamot nem ismerjük. Ja, és a rugós hintában sem szeret.

Azt hiszem a fiam speciális eset :(

2010. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!