Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett? Én elmentem...

Mi történhetett? Én elmentem itthonról úszni (2 órát), addig a 10 hós kislányom az apukájával itthon maradt. Aludtak délután egy fél órát együtt, de amikor felébredt, olyan furcsa volt.

Figyelt kérdés
Nagyon ragaszkodó volt és nem lehetett letenni, mert sírt.Kb.30 percet az anyós vigyázott rá,amíg a párom felporszívózott,de egy lakásban voltak mindhárman.Talán hiányoztam neki,vagy mi történt?Én úgy tudom, hogy rosszat álmodni,csak 1,5-2 éves koruk között kezdenek.Semmi baleset nem érte!!!Ahogy hazaértem,rá 15 percre már jobb volt a kedve egy picit.Egyébként mindig nagyon jókedvű!Talán álmos volt még?Valakivel előfordult már ilyen?
2010. ápr. 27. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiányoztál neki.
2010. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, hiányoztál, álmos és nyügi volt, amúgy ma front van, a fiam, aki szintén kiegyensúlyozott, ma majdnem sírva, csimpaszkodva aludt el este, amit nem szokott, a gyerekek érzékenyek, nyugi, legközelebb már jobb lesz.
2010. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Lehet megrémült a hangos porszívótól és kereste a védelmet (mamit).
2010. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a pórszivóra gondoltam. én nagyon féltem a porszitól.
2010. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors kielégítő válaszokat. Megnyugtattatok.
2010. ápr. 27. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Igaz az en lanyom kisabb meg, de tegnap ejjel ki kellett mennem wc-re es meg nem megy tul gyorsan a dolog, mert beszakadt a sebem 3 alkalommal es a nagyvcezes ido.

Azt hittem most mehetek, mert orak ota alszik.

Erre felebredt kozben es keresett.Mivel nem voltam ott mellette az agyban elkezdett sikitva sirni felelmeben.

Apa rogton rohant hozza, de nem volt Neki jo.

En is rohantam azt hittem faj valamilye.

Felvettem es odabujt a nyakamhoz es szipogott meg 2-t 3-at es megnyugodott.

kb 2 perc mulva mosolygott, mintha semmi nem tortent volna.

Letettem az agyba, akkor ujra megremult, hogy otthagyom, de amikor melle feludtem akkor tudta, hogy ujra elalhat.

Nagyon ragaszkodnak az anyukakhoz a babak.

En nem banom, mert feltekeny vagyok ha apaval alszik delutan es en mar nem ferek oda az agyba :D

2010. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!