Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jókor voltunk...

Szerintetek jókor voltunk együtt? Akkor van a peteérés, amikor leesik a hő vagy akkor, amikor másnap felmegy? Délután voltunk együtt.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy igen, lehet hogy nem.

Hogy mikor van pé? Most már fogalmam sincs...mert nekem felment a hőm, fent van és még nem volt ovulációm...legalábbis van egy jól megérett tüszőm. UH-n látták, a hőm pedig fent van már egy jó pár napja...ha igaz az, ami a nagykönyvben megvan írva, akkor lehet akkor is a pé, amikor még alacsony a hőd, de már másnap vagy köv. nap felmegy. És lehet akkor is, ha már fent van 1-2 napja! Hát még azt tudnám elképzelni, ha minden úgy van, ahogy a nagykönyv írja, akkor nekem már volt ovuláción, mert görbén látható ilyen eset, viszont akkor több tüszőm ért meg ezek szerint egyszerre...Bocsi hogy hosszú voltam.

2011. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Peteérés után 1-2 nappal megy fel a hő, mert a tüsző helyén maradt sárgatest által termelt hormonok felviszik a testhőmérsékletet. Van akinek a megemelkedés előtt van egy mélypont, na akkor van a peteérés. (de ez a mélypont csak a nők 50 %-ánál van)

Ha terhes vagy, akkor ez a megemelkedett hőmérséklet állandósul, nem zuhan le a várt menzi idején, hanem végig magasan marad.

Amúgy a spermiumok akár 4 napig is élnek a női szervezetben, úgyhogy ha peteérés előtt néhány nappal voltatok együtt, akkor abból lehet baba. Ha utána, akkor kevesebb az esélye, mert a pete kb 24 óráig életképes.

Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,

Most néztem a hőmérséklet görbédet. Szerintem 24-én volt peteérésed. Ha csak ma voltatok együtt, akkor abból nem valószínű, hogy baba lesz.

2011. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzta be a PÉ-t a ciklus.hu most nálad, de későn voltatok együtt :(
2011. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem .. matematikai hozzá állás már sokat elárul.. a személyiségről.. az utód nemzes nem matek.. utazzanak el, szabi, titkos légyott, próba fülke stb... és olyan szex, hogy mikor csattog, úgy csattog, hogy a szomszédok azt higgyék ebből az aktusbol egyből hármas ikrek lesz.. miért akarja megerőszakolni mindenki a természetet.. meg kimatekozni.. ?! Aztán meg jön a sok flusztrált ember, hogy évek óta próbálkozunk stb.. de semmit nem változtat.. ugyanakkor kel fexik, ugyanennyit dolgozik, a párkapcsolat elé kerül a gyerek, mint egy fontos projekt, aminek eljött az ideje.. mikor szerelmes volt, akkor meg nem akart gyereket.. most eljött az idő, azonnal legyen.. hülyeség.. persze lombik, pár száz forint, és a természet többé nem úr.. micsoda világ lett.. erolkodj csak.. vagy fizess..
2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!