Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás jelei? Nyáladzás,...

Fogzás jelei? Nyáladzás, minden megrágása, hasmenés, "ok nélküli" keserves sírás?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, látni nem lehet még semmit, de pár napja nagyon nyűgös, egyik percben még szépen játszik, a másikban meg olyan sírásban tör ki, hogy alig lehet megvígasztalni. Minden létező dolgot a szájába tömköd, "rág". Éjjel többször felsír, eddig sosem tette. Láza-hőemelkedése nincs, az étvágya jobb, mint eddig. Ezért nem értem...

Ha netán a foga, akkor mikor bújik már ki végre?


2010. ápr. 27. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja szombat óta, és Neki sem látni semmit az ínyén. Igaz, még csak 4,5 hónapos. Az is lehet, hogy vmi front van.
2010. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálja a 7 hónapos fiam kb. 4-5 napja. Éjjel alszik, de nappal ha ébren van, akkor csak ordít. Mintha nem is az én fiam lenne, eddig egy hangja nem volt amióta hazajöttünk a kórházból. Nálunk már 4 hónapos kora óta a fogküzdelmek mennek, akkor még a gyerekorvos is megjegyezte, hogy akár hónapokig szenvedhet vele, hol jobb lesz, hol rosszabb. Most éppen a rosszabb a soros...

... és még csak egy ici-pici foghegye van, de az már 2 hónapja.:(

2010. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!