Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az orrszívá...

Miért van az, hogy az orrszívás után is kicsit szörtyög a babám?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy alig jött le valami és utána is hallottam, hogy néha szörtyög a levegővételnél.
2008. okt. 4. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, használsz e sósvizes orrspray-t, de érdemes. Kiszívod az orrát, belefújod, és utána újra kiszívod. És tartsd ott sokáig az orrszívót, hogy hátulról "felszakadjon" a trutyi. Közben rövid időre fogd be a másik orrlukát. Én nem szoktam tartósan, mert igen rossz érzés, és nekem öklendeztek tőle, de 1-2 másodpercre ha befogod, az is segíti az orrszívást.

És mégegy kérdés: porszívósat használsz, vagy elektromost? Mert a porszívós az igazán hatékony.

Sok sikert, boldog babázást! :o)

2008. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szívtad le mind,ami bent volt.Én előtte Fluimart fújok az orrába.1 nagy párnának döntöm,hogy függőleges helyzetben legyen és az egyik orrnyilást befogom,a másikból pedig leszívom,amit kell.Az porszívós orrszívó sokkal hatékonyabb,mint az elemes és hátózatis kis kütyük.
2008. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen én is most akarok venni porszívósat,hiába érzem azt,hogy embertelen,de a pesztonka szt sem ér,nekem is szörcsög még utána.
2008. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Porszívósat használok, előtte befújtam az orrsprével és az orrlukát is befogtam. Mindkét oldalon megcsináltam 2x is. Aztán kis idő múlva megint, jött is le váladék de még mindig szörtyög!
2008. okt. 5. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk így és az említett dolgok mellé a dokink írt fel Paxirasol szirupot,utána pedig Ambroxol szirupot kapott.Mind a 2 hurutoldó és az orrban lévő váladékot is elfolyósítja,ezért könnyebben le lehet szívni.
2008. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!