Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lány nevet lehetne...

Milyen lány nevet lehetne választani az Albert helyett? Gondban vagyunk.

Figyelt kérdés
Fél éves a pici, és nála nem tudták megmondani ez idáig a pontos nemét, mivel két nemű, legalább is külsőleg. Viszont a kórházban, amikor megszültem, fiú névvel könyvelték el. Rögtön kellett mondanom egy nevet, s mivel fiút vártunk, fiú nevet mondtam. Viszont most úgy látják az orvosok, hogy jobb lenne a lánynév, mivel inkább az. Kromoszómálisan most derült ki. Viszont az Albertina hülyeség lenne, nem is hallottam ilyen névről. Az orvos mondta, hogy volt már ilyen esete, de akkor Adriánból Adrienn lett. Viszont Albertnek nincs női párja. Kérem, segítsetek.
2016. nov. 5. 12:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Hát az Apolka üt el a legjobban a felsoroltak közül.


Ezek amik nagyjából összecsengenek:

Adabella

Adalberta

Adalbertina

Albina

Albertina

Alda

2016. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igazából a klitorisze akkora, mint egy fiúnak, ezért lett fiúnévvel anyakönyvezve, de később kiderült, hogy prosztata helyett méhe van és petefészkei. Fura is volt, hogy heréket nem találtak nála.
2016. nov. 5. 14:19
 13/27 anonim ***** válasza:
36%
Kamu.
2016. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan név hogy Albertin. Szerintem nagyon szép név.

Többek között Marcel Proust regényének a főhőse is Albertine volt.

2016. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a kromoszómavizsgálat alapján XX lett az eredmény? Későbbi életkorban (vagy amikor az orvos javasolja) plasztikai műtéttel normálissá alakítható a klitorisz mérete. Hüvelye van? Vagy azt is műtéti úton kell kialakítani?


Tényleg, az Alberta nem jó? Az tényleg egyértelműen az Albert párja.

2016. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

a linkelt listán van Alba, Alberta, Albertin, Albertina és Albina is.


mondjuk, az tény, hogy ezek mind különlegesek (ok, hogy az Albert se egy Tamás, Dávid kategória, de szerintem a lánynevek még ritkábbak.)

én azt hiszem, Bertára térnék át, de tényleg nem tudom biztosan, ahhoz ebben a helyzetben kéne lenni, márpedig ez nem egy szokványos helyzet.

2016. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Albertát nem hallottam még itthon, csak külföldön. Nektek van olyan ismerősötök akit így hívnak?
2016. nov. 5. 21:47
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, de ezek nem gyakori nevek, egyáltalán.... úgyhogy nem meglepő, hogy nincs.

Én még mindig a Bertát javaslom.

2016. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A férjemnek tetszik az Albertin. Természetesen "e" nélkül.
2016. nov. 6. 13:45
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 12 évesen derült ki, hogy a fiúnk igazából transzszexuális lány, ezért a pubertás kort késleltető gyógyszert kapott. Most 17 éves, és már egyértelműen látszik nála, hogy külsőleg és belsőleg is lány. Orvosilag kivizsgálták. De talán ebben az egészben a legnehezebb, hogy a környezete hogyan fogadja be! Akik igazi barátok, azok ugyanúgy fogják szeretni őt, mint előtte. Pár hét és minden új hírnek vége lesz. Nem kell félni. Babaként még jobban elfogadható, mint felnőttként. Könnyebb lesz Nektek is, és a babának is. Inkább, ha lehet minél hamarább.
2016. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!