Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lány nevet lehetne...

Milyen lány nevet lehetne választani az Albert helyett? Gondban vagyunk.

Figyelt kérdés
Fél éves a pici, és nála nem tudták megmondani ez idáig a pontos nemét, mivel két nemű, legalább is külsőleg. Viszont a kórházban, amikor megszültem, fiú névvel könyvelték el. Rögtön kellett mondanom egy nevet, s mivel fiút vártunk, fiú nevet mondtam. Viszont most úgy látják az orvosok, hogy jobb lenne a lánynév, mivel inkább az. Kromoszómálisan most derült ki. Viszont az Albertina hülyeség lenne, nem is hallottam ilyen névről. Az orvos mondta, hogy volt már ilyen esete, de akkor Adriánból Adrienn lett. Viszont Albertnek nincs női párja. Kérem, segítsetek.
2016. nov. 5. 12:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Albina? A hangzása és becézése hasonló.
2016. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

és valami mást nem lehet, muszáj Alberthez hasonlót?


nekem most így a Berta jutott az eszembe. (Albert-Berta)

2016. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Apolka, Abigel.
2016. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan szólítottátok eddig? Akit én Albertet ismerek, őt Bercizik. Ebben az esetben akkor esetleg elgondolkodnék a Bertán pl. De csak van valami szíveteknek kedves női név is! Nekem a Hédi nagy kedvencem, és mivel az utolsó gyerkőcöm fiúra sikeredett, bennem szorult. :)
2016. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az Apolka az tetszik. Most több ismerősömnél ilyet adtak a lányoknak.
2016. nov. 5. 12:54
 6/27 anonim ***** válasza:
Alba, Alina
2016. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Olyan név kellene nekünk, ami nem üt el egészen az eredeti nevétől. Elég azt elmondani a rokonságnak, hogy ő egyébként lány. Szóval értitek. Nem könnyű, hogy fiú volt és lány lett.
2016. nov. 5. 13:47
 8/27 anonim ***** válasza:
Alberta, az elég kézenfekvő.
2016. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod nézni, az Alberta anyakönyvezhető, de az abc sorrendben közel levő neveket is nézheted, hátha megtetszik valamelyik.

2016. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A helyzetet viszont nem teljesen értem. Hermafrodita?

UH-val belső nemiszerveket néztek, hogy prosztatája vagy méhe/petefészkei vannak?

2016. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!