Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik az Ármin név?

Hogy tetszik az Ármin név?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kisfiunk, de többen leszólták ezt a nevet miszerint "nem elég férfias". A férjemet is eltántorították a névtől de hiába próbálok más nevet megszeretni nem megy. Szerintetek is b*zis név?

2016. nov. 7. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Lagyabb nev, de nekem nem noies. Tetszik is.
2016. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyáltalán nem tetszik, de ez csak én vagyok. :) ami nekem tetszik, azt meg tömegnévnek mondják, engem valószínű ezèrt szólnának le :)
2016. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Végre vki ezt a nevet kérdezi és nem a sablonnevekkel jön.Semmi baj nincs vele.Kedvenc nevem❤Nyugodtan adjátok.Szerintem pl a Jácint nőies.
2016. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tök férfias. Ha lett volna még egy fiunk Ármin lett volna.
2016. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a nevet! A kisebbik fiamat így hívják. Egyébként nekünk is leszólták mikor még terhesen elárultuk, hogy ezt választottuk, de nem érdekelt. És hiába néztük át vagy ezerszer az utóneveket, mindig ehhez tértünk vissza, de egy cseppet sem bántuk meg a választásunkat.
2016. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is nőies. De ha ez tetszik, adjátok ezt. Az én férjemnek a nagyon férfias név volt a mániája,de biztos vagyok benne, hogy nem egy ember mondaná erre is, hogy túl lágy.
2016. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Epp fajasok miatt nem alszom, reggel megyek be a korhazba szoval ugy tunik 1-2hettel elobb erkezik a baboc a vartnal, mostmar nincs mas hatra, Arminunk lesz :) <3
2016. nov. 8. 04:05
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Elso vagyok.

Konnyu szulest:) Majd jelentkezz.

2016. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok! Kisfiam 4 hetes és őt is Árminnak hívják! :D

Dédapám volt Ármin :)

2016. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi! Farosan szuletett de spontan, 38. hetre. most mi vagyunk a korhaz hosei :) Nem volt konnyu szules de megerte. Koszi a valaszokat!
2016. nov. 8. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!