Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislánynak karácsonyra?

2 éves kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit lehetne venni 2éves kislánynak? Unokanövérem kislány. Kb. mindene megvan amit csak megkaphat. Mikor nálunk jött a baba nagyon sok segítséget kaptunk tőlük.. Mi annyira nem vagyunk tehetősek mint ők.. Mesekönyvre, valami ruhácskára gondoltam esetleg még egy kis plüss. Szerintetek? Ti mit vennétek?
2016. nov. 9. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár még nincs 2 a lányom, de én fa építő kockák vettem Neki a nagyiéktól is építőt kap ( ezt a nagy legós fajtát) Nem túl drágák, és ha nagyobb akkor is eljátszik velük.

Aminek örülnék ha kapna: könyv, esetleg valami különlegesebb könny bögre.

Plüssből nekünk irtó sok van, és hát a ruhákkal mindig megvártam ha kaptuk ( mérethiba vagy pont olyat vettem már)

2016. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Play-doh-t formákkal, azokat szeretik nagyon.
2016. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Plüssmackó, ruhák (pl.: kesztyű, sapka sál), élítőkockák,vagy valami szép meséskönyv
2016. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!