Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír, visít mindig ha...

Miért sír, visít mindig ha pelenkázom?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam minden pelenkázást végig ordít. Már akkor kezdi amikor érzi, hogy lefektetem. Alig tudom kicsomagolni és tisztába tenni, mert visít, sír, tekereg :(
2010. ápr. 29. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
a mozgásának korlátozása miatt sír.
2010. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja én ilyenkor megpróbálom elvonni a figyelmét ! Játékot adok a kezébe vagy mivel egyedül is tudja fogni az üvegét azt szoktam oda adni neki és amíg ő iszik tisztába tudom tenni!
2010. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem három ilyen tekergő, síró 10 hónapos babám van. Kb. 2 hónapja csinálják ezt, remélem, hamarosan rájönnek, hogy ha nyugton maradnak, hamarabb végzünk. Lassan már mindenféle pózban rájuk tudom adni a pelust. Ha nagyon nem megy, muszáj lefognom őket egyik kézzel és a másikkal csomagolom. Azért csinálják, ahogy írták előttem is, nehogy már korlátozzuk őket! :D De játékkal néha sikerül elvonni a figylemüket.
2010. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én is igyekszem elterelni a figyelmét, de kevés sikerrel :( Remélem kinövi hamarosan
2010. ápr. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!