Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaki probléma. Rosszul pelenká...

Kaki probléma. Rosszul pelenkázom?

Figyelt kérdés

sziasztok!

3hós kisfiú anyukája vagyok...a problémánk a következő..akárhányszor kakil a babám hátul kifolyik a pelusból minden és olyan lesz az egész háta ruhája...próbáltam szorosabbra húzni a pelust lazábbra is venni de csak néhány esetben úsztuk meg..és elöl üres a pelus..nem tudom miért van ez..pedig nem is "no name" pelusokat használunk hanem pamperst..volt mással is ilyen?? köszi a válaszokat :)


2011. okt. 20. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj másikra váltani, bár nekünk a pempors bevált de már hallottam mástól is, hogy nem jött be nekik.
2011. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem attól is függött milyen pozícióban kakil, fekve szinte mindig kifolyt és a pemperst alig vártam, h elfogyjon mert abból általában kifolyt egyedül a premiumból nem a pempersök közül.

Nekem a huggisból, liberoból nem folyik ki a hátul levő gumírozás megakadályozza, de balesetek így is lehetnek. Amúgy lányom van.

2011. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is mindig kifolyt a Pampersből. A Liberóból és a Huggisból néha, néha. Most lett jobb a helyzet, hogy hozzátáplálunk. Olyat vegyél ami hátul gumis. Az ott tartotta a dolgokat. :-)

2011. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hú köszi a gyors válaszokat :)

azt hiszem akkor mi is váltunk...bár még van jópár pelusunk mert mindenkitől ilyet kaptunk ajándékba..kipróbáljuk a liberot...nekem a huggies pelus is jó??nekem abból a popsitörlő nagyon bejön!:)

2011. okt. 20. 09:51
 5/12 anonim ***** válasza:

ha olyan robbanósat kakál, hogy levegő is megy bele, az kinyomja bármilyen pelenkából. DM-es, Libero magas hátú és gumis, azok nekem beváltak. De a sokat kakáló gyerekemnél végigpróbáltuk az összes pelenkát és a Liberóból folyt ki legkevésbé a kaka-tehát még abból is kifolyt.

A másik gyerekemnek meg bármelyik pelus jó volt. Csak próbálgatással tudod ezt megoldani.

2011. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Írj nekem privit légyszi, pelussal kapcsolatban, lehet hogy tudunk egymásnak segíten :)
2011. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2011. okt. 20. 10:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez volt a gondom és még most is ez lenne, mint neked, ha nem jöttem volna rá, hogy a deréknál gumírozott pelus a megoldás!

Huggies premium, vagy a tesco zöld csomagolásó babay essentials pelenkája a favorit, mert ezek mindenhol gumisak.És ne gondold, hogy a tesco-s gagyi, sokkal jobb mint bármelyik pampers!(De csak a zöld.)

Huggiesból a popsitörlő is valóban jó.

Libero-ról nem tudok érdemben nyilatkozni, nekem az még akkor is drága, ha kuponnal veszem így sosem próbáltuk, de nem is volt rá szükség:)

9,5 hós a lányom és már nem kakis a háta közepéig sosem:)

2011. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk jó volt a Huggies, de a legjobb a Libero, annak magasabb a hátrésze. Vegyél kisebb csomagokat és próbálgass.
2011. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönjük a válaszokat! azt hittem hogy csak én mosok minden nap kakis ruhákat :):) látom többen is így vagytok voltatok.. :) okos volt aki kitalálta ezt az oldalt:)jó ,hogy tudunk segíteni egymásnak :) még egyszer köszönjük :)
2011. okt. 20. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!