Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy 1 évesem még mindig...

Baj hogy 1 évesem még mindig csak pépeset és külön készített ételt eszik?

Figyelt kérdés
Már próbáltam neki többször kekszet, piskótát adni de csak nagy fuldoklás lesz a vége, egyszerűen nem hajlandó rágni, esetleg egy kicsit nyammog rajta és egybe megpróbálja lenyelni. Már adtam neki kenyeret és virslit is, de azt meg egy az egybe kihányta este. Lehet a gyomra se bírja? Azért főzök neki külön, mert mi túl fűszeresen eszünk, de már zavar hogy meghökkennek ha mondom, hogy még nem eszi azt amit mi. :-(
2010. ápr. 29. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 évesen még külön főzött ételt kapott. Igaz, ő már 8 hónaposan nem fogadta el a pépes dolgokat. Nem hinném, hogy azzal, hogy neki külön készítesz ételt, bármi gond lenne. Én úgy gondolom, a korai felnőtt étel adás többet árt, mintha sokáig neki való ételeket kap..
2010. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a te babád a babapapit igényli, akkor természetesen főzz neki külön. A beszólásokkal meg ne foglalkozz. Majd szépen fokozatosan hozzászoktatod.Kisfiamnak 11 hós kora óta nem főzök külön, bár mi nem eszünk fűszeresen. De van hogy még külön kap valamit, ha olyat főzök. 14 hónapos.
2010. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!