Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudom SZEMÉLYESEN átvenni...

Hol tudom SZEMÉLYESEN átvenni a tgyás, családi, stb. igényléséhez szükséges nyomtatványt? Budapesten a VIII:kerületben lakom. Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

LE is töltheted

[link]

2010. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,és köszönöm,de nincs nyomtatóm,ezért szeretném személyesen átvenni!Pedig sokkal kényelmesebb lenne! ☻
2010. ápr. 29. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért jobb, ha letöltöd (ha tudod), mert mindegyiket máshol kell beszerezni.

Tgyás, gyed: oep (de ha kifizetőhely a munkáltatód, akkor ott), a honlapjukon meg tudod nézni, hogy hol van hozzátok a legközelebb kirendeltség (ha van), ha nincs 13. kerület, Teve u. sarok.

Egyszeri anyasági, családi pótlék: mák, de itt nem tudom, hogy soron kívül adnak-e nyomtatványt vagy végig kell ülnöd pár órát. Ebben az esetben is tudsz a honlapjukon kirendeltséget nézni, a központjuk valahol a Dózsa György út környékén van.

2010. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden szükséges papirt a MÁK-ban tudsz kéri.Árpád hid a Teve u.sarkán.Nem kell orákat végig állni mig megkapd a papirokat.Van külön olyan ablak ahol csak ezzel foglalkoznak.A melohelyeden érdeklöd meg,hogy kifizetö hely-e,mert ha igen akkor a Mákhoz a gyed igénylöt nem kell leadni.
2010. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A máknak így sem, úgy sem kell leadni a gyed igénylőt, mivel nem ők intézik! A gyed, tgyás az oep hatáskörébe tartozik.
2010. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!