Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szellőztetitek úgy a 6 hónapos...

Szellőztetitek úgy a 6 hónaposnál kisebb babátok szobáját, hogy közben ő is bent van?

Figyelt kérdés
Én szoktam, mert csak egy szobánk van. Adok rá sapit. Szorulásom van ilyen jó időben, úgy érzem, nem mozog a levegő. 3 hónapos a kicsi és csak pár percre nyitom ki billenőre az ablakot.
2010. ápr. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos lesz a lányom. A hálóban ha alszik akkor is bukón van az ablak, igaz a redőny kicsit le van engedve hogy ne tűzzön be a nap és az ajtó becsukva, így nincs huzat.

Üdv. (L)

2010. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 5 hós a babám, szintén 1 szoba, de egész nap nyitva az ablak legalább félig(nem bukó) ilyen jó időben.Huzat egyáltalán nincs...
2010. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
én is bukóra hagyom az ablakot, lényeg, hogy ne legyen huzat. ha kint 22 fok van, nem hinném, hogy ártana, ha a gyerek a szobában is kap egy kis friss levegőt.
2010. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, csak olyan kis érzékenyek ezek a babák és egyáltalán nem tudok utána számolni, hogy akkor ő most hogy érzi magát abban az időben, ami nekem kellemes.
2010. ápr. 29. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is 1 szoba van,nálunk nyitva van az ablak bukón és nyitva az erkélyajtó.így is közel 27 fok van a lakásban.5 hónapos a fiam.
2010. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!