Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka aki készít...

Van itt anyuka aki készít bevásárlókocsi takarót (betétet)?

Figyelt kérdés
szabásmintát tudnátok nekem küldeni? vagy le tudom tölteni valahonnan? sajnos nem tudom megvenni újan, de van itthon hozzá anyagom.
2010. ápr. 29. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Elküldtem neked:)

2010. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A honlapon van telefonos elérhetőség(amit belinkeltem az elején)...:D
2010. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia!Mi mindig kistakarót tettünk alá.
2010. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is készítek bevásárlókocsiba huzatokat. 2500+390postaköltségtől indul az ár. Attól függ, hogy milyen mintát és mennyire béleltet választasz.Általában gyerekmintás anyagokból dolgozom. Biztonsági övet is tudok belerakni.

[link]

Az itt található anyagokon kívül még nagyon sokféle van.

2010. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szabásmintát 1500+postáért tudok adni. E-mail-en keresztül fényképes segítséget is tudok hozzá adni.
2010. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. Nekem is küldenél elérhetőséget az email cimemre? Előre is köszönöm. Eddig még nem hallottam erről, de nagyon tetszik.
2010. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok..


Első válaszoló vagyok.2500ft+500ft a posta kts,ez dupla anyaggal,a másik oldala polár.Vagy kérheted szteppelt anyaggal a hát oldalát ez 2800ft+500ft posta kts.Az anyagminta folyamatosan beszerzés alatt.Most ez a 4 anyagminta van.Honlapon látod.+elérhetőség és e-mail cim.


[link]

2010. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok..


Első válaszoló vagyok.2500ft+500ft a posta kts,ez dupla anyaggal,a másik oldala polár.Vagy kérheted szteppelt anyaggal a hát oldalát ez 2800ft+500ft posta kts.Az anyagminta folyamatosan beszerzés alatt.Most ez a 4 anyagminta van.Honlapon látod.+elérhetőség és e-mai

2010. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igény szerint készítek bevásárlókocsiba huzatokat. Keressetek privátban, hogy az anyagmintákat megmutathassam.

2010. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Én a www.silmama.hu-n vettem a bevásárlókocsi takarót, nagyon meg vagyok elégedve vele. Több félét is kipróbáltam, de a gyerkőcöm mindegyiket felhajtogatta és akkor már ugyan ott voltunk mintha nem is lett volna semmi. Nagyon kedvesek voltak, még pénz visszafizetési garanciájuk is van, ez bizalomgerjesztő volt számomra. A sok balul elsült próbálkozás után. Igaz drágább volt mint amit itt említettetek... de nekem a garancia megérte! Csak ajánlani tudom őket!!!

2010. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!