Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sipoly műtétről írnátok?

Sipoly műtétről írnátok?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapos a kisfiam és egy évesen meg kell műteni, mert sipoly van a popsijánál. Aki már átélt hasonlót leírná a tapasztalatait? Ajánlanátok orvost? Mennyi idő alatt regenerálódik a kicsi?
2016. nov. 18. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, ugyan nekem a nyakamon jött ki. 2x műtöttek vele gyermekkoromban.

Semmi rossz tapasztalatom nincs.

Kérdezz nyugodtan.

2016. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Legibkább az érdekelne, hogy a műtétig milyen krémmel, gyógyszerrel kezeljem? Vettem fertőtlenítő sprét, amit rendszeresen használok. Fáj ez amúgy, vagy csak kellemetlen?
2016. nov. 22. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi nem kezeltük semmivel sem.

Nem fáj csak kellemetlen, és nekem nagyon viszketett, és váladékozott is.

Én az első műtétnél 10 éves voltam, nem viselt meg a műtét. A másodiknál 15 akkor meg csak reggel bementünk megműtöttek, aztán már este jöhettem is el, annyi volt az orvos kikötése hogy még aznap este maradjunk a városba, ha esetleg valami baj van akkor rögtön el tudjon látni.

Mind a két műtét után 1 hétre volt a varratszedés.

Azóta már teljesen elmúlt a hegeim pedig nem is látszanak.

2016. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező! kilsányom két éves,két hét múlva műtik,sipoly a popsin... aggódom.. érdeklődnék,hogy mi hogyan zajlott? köszönöm
2018. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!