Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesnél fiatalabb babáknál...

Egy évesnél fiatalabb babáknál végzett fitymaszűkület műtétről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
van egy szteroidos kenőcs, nem probáljátok ki előbb azt? nagyon sok gyereken segített és megúszta a műtétet.
2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mi lesz. Kedden megyünk sebészetre. Kisfiam(10hós) fitymája nagyon szűk már születése óta. Gyerekorvos javasolja hogy csináltassuk meg minél előbb mivel a vizeletben lévő baktérium kétszerese a megengedettnél. Amúgy pisil rendesen meg gyulladás sincs ,csak ez a baci a vizeletben. Szeretnék előre informálódni hogy mire számítsunk. Kedden kiderül mit javasol a sebész.
2016. febr. 7. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
A sebész műtétet fog mondani, hiszen sebész. Tapasztaltam. Megkérdeznék egy urológust is.
2016. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkàbb én is urológushoz vinném. A sebész úgyis műteni akarja majd.

A fitymaszűkůlet egy részénél nem kell műtét mert olyan kis mértékű. De ha muszàj,akkor valóban jobb minél előbb megcsinàlni.

2016. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a háziorvos is mondta, hogy ameddig nem zavar be a pisilésnél, békén kell hagyni. Mi nem huzogattuk neki, nem piszkáltuk, egy 3ves kor alatt feleslegesnek mondták. Most lassan 3 a fiam, huzogatja magának fürdésnél, és már nagyon szépen feljön. Nekem ez a tapasztalatom. Én addig feleslegesnek tartanám egy éves kor alatt a műtétet, ameddig nem fáj, vagy nehéz a pisilés neki.
2016. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.


az én fiamnak is nagyon szűk. háziorvos már nem tudom hányszor ordított velem hogy miért nincs még megműtve.

a sebészünk azt mondta hogy amig nem szobatiszta nem igazán csinálják meg. mikor szobatiszta lett 1,5évesen, akkor visszamentünk kaptuk a kenőcsőt amitől minden jó lett. mi győrbe járunk

2016. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok! Tudom hogy normál esetben csak akkor műtenek ha szobatiszta. De kiafiamnak sok baci van a vizeletébe ezért mondta a gyerekorvos hogy mielőbb csinálják meg nehogy gond legyen a veséjével. Hiába mondtam a gyerekorvosnak hogy könnyen pisil meg nem büdi a pisije és a vérében sincs gyulladásra utaló jel. Valószínű elvisszük egy urológushoz is, meglátjuk mit mond holnap a sebész.
2016. febr. 8. 12:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltunk dokinál. A doki szépen hátrahúzta (nagyon óvatos volt)a fiam fitymáját, pici sírás volt. A doki szerint nem kell műteni, de most már mindig tornáztatnunk kell a kukacot.
2016. febr. 9. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha műtét lesz a vége, akkor erősen javaslom, hogy ne feltétlenül sebészt, hanem zsidó mohelt keressetek. Nekik jóval nagyobb gyakorlatuk és szakértelmük van ezen a területen.

Akár felnőttet is műtenek, tehát értenek minden korosztályhoz.

2016. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!