Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztosan fogzas? Miben tudnek...

Biztosan fogzas? Miben tudnek neki segiteni h konnyebb legyen?

Figyelt kérdés

3 honapos a fiam. Nagyjabol ugy 10 hetes koratol kezdve folyik a nyala, tomkodi a kezet az oklet a szajaba de akkor meg semmi egyeb nem volt. De kb egy hete (12hetes koratol kezdve) durvult a helyzet. Fajdalmas fel-fel siras. Nyugosseg. Neha-naha kisebb hoemelkedes. Es atvagytalansag :( szinte mar sirva hivtam a gyerekorvost h nem eszik a gyerek rendesen mire ravagta h biztosan fogzik akkor ez normalis. De mostmar eltelt egy het s ma eddig a 13 hetes babam csak 400ml-t evett. Ez jo esetben is 600 korul lesz a nap vegere :(

Vannak napok amikor 800at eszik de van mikor 5-600at s nem tudjuk beleeroltetni. Probalkoztunk mar masik tapszerrel (jah igen tapszeres) hatha nem szeteti. Kiprobaltuk azt is hogy ha egy pici almalevet tettunl a tapszerebe hat ha akkor megeszi. De semmi. Kb ha meglatja a tejjel teli uveget visit. Inni legalabb iszik. Azt elfogadja. Azt is probaltuk h itattuk s gyorsan cumisuveget probaltunk cserelni hatha akkor eszik de azonnal kiborult ettol a cseltol. Kb csak akkor tudjuk etetni mikor felalpmban van mar.

3300szal szuletett. Ket honaposan elerte az 5500ot. Most pedig csak 5800.

Tenyleg fogzas lenne? Es normalis h ennyire nem eszik? Es ez meddig tart meg? :(



2016. nov. 22. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk is 3 honaposan kezdodott, de vegul 5 es fel hosan jott ki az elso foga. A Dentinox krem nagyon jo. Nalunk ugy jott ki 15 foga, hogy eszre sem vettuk. Egyszercsak kint volt a csucs.
2016. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fogzás és normális, ha nem eszik közben. De! Ha nincs híre fognak és telnek a napok, akkor inkább vidd el orvoshoz, nehogy más legyen a háttérben. Az enyémnél a hőemelkedés+étvágytalanság húgyúti fertőzés miatt volt 5 hónapos korában. Nekem is azt mondta az orvos, hogy azért ha csak nem törik át a foga akkor nézzünk egy vizeletet nehogy azzal legyen a baj. Jött amúgy a foga is.. 1 hónap múlva. De akkor meg nem volt hőemelkedése és az evés annyira nem volt borzasztó, mint előtte.
2016. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vivke950616 válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos mi is most kínlódunk a fogzással és csak a mamos cumival hajlandó enni mert puhább meg laposabb mint a többi legalább is nekünk az vált be probáltuk a nukos etető cumit is meg az aventosat is de csak a mamos amivel enni hajlandó
2016. nov. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!