Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy ez itt egy vitafórum? Nem tanácsokért jövünk ide?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Valaki meglát valamit, felmerül benne egy kérdés. Fórumra szerintem azért nem viszi, mert ott 'neve' is van, bár az lehet akármi. Itt meg névtelenül tálalja a dolgot. Szerintem.....

Amúgy egyetértek veled, nem ezért volna ez az oldal!

2010. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Mikor ide kerültem(már jó régen)Én is feltettem egy hasonló kérdést.Rögtön záporoztak a kedves válaszok,hogy nem kell ide jönni.Számíthatsz te is kedves hozzászólókra.

én sem értem miért ad olyan valaki tanácsot akinek dunsztja sincs a kérdésről vagy ha más valaki érdemi tanácsot ad azt leugatja.Sajnos ez egy ilyen oldal.Szűrd ki a számodra fontosnak vélt dolgokat.

2010. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Sziasztok! Igazad van én is általában a kérdésre próbálok válaszolni, de van olyan amikor ráírnak a válaszomra, és ha az illető "bunkó" akkor nem szoktam hagyni, hát ebből lesz a vita:-(Mondjuk ez ritka:-)
2010. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy nem egyeznek vélemények és nincs is ezzel baj. A jó ég tudja, hogy kinek melyik tanács válik be. Mégis egymással vitáznak a válaszolók.


Bár mintha régebben durvább lett volna, ez azért pozitív.

2010. ápr. 30. 21:43
 5/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Jogos a kérdés. Ezért is lenne célszerű, ha csak a kérdező ítélhetné meg a válasz hasznosságát és nem a "vitapartnerek".

A politika, ezotéria és a vallás témakörében idegesítő, hogy hiába adok hasznos választ, azzal egyesek nem értvén egyet - lepontoznak.

2010. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!