Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pepcoban kapható body milyen...

Pepcoban kapható body milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Holnap mennék vásárolni a lányomnak, mert igencsak kifogytunk a bodyból, és célirányosan mennék.
2016. nov. 24. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Olyasmi mint az auchan-es. Kicsit merev, nem olyan puha pamut, mint egy hm vagy lidl body.

Mérettel vigyázz, össze-vissza számozzák. 2 azonos méretűnek feltüntetett nem ugyanakkora.

2016. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jó minőségűek! Én imadom a pepcos babacuccokat! Egyetlen egy pulcsi volt, ami szöszölt, de az ilyen nagyon "szőrös" fajta, sejthettem volna màr vásárláskor, hogy azt nem kéne. Bár egyébként nem vészes, nem ömlik belole a szösz, csak kicsit
2016. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. A méret tenyleg hülyén van, arra figyelj!
2016. nov. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szeretem azt a boltot. Ha arra járok, mindig találok valami jót. Meg kell nézni a méreteket, igen, és néha az anyaggal is jó kritikusnak lenni (láttam már sajnos nagyon műanyag szabadidőt), de amúgy lehet jó cuccokat találni ott, érdemes bemenni.
2016. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Kislánynak érdemes.

Én pár body-t vettem, pár hónapja használatban vannak és semmi bajuk viszont tényleg az anyagot és a méretet is meg kell nézni.

Nekem egy gondom van csak, hogy nálunk a ruhák minimum 80%-a kislányra való nekem pedig kisfiam van.

2016. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A 3,5 hónapos lányomnak vennék bodyt, mert már alig van, a 62esből volt sok, de már a 68as is épp jó rá, így 74est vennék párat.
2016. nov. 24. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik, sokkal jobban, mint a Lidl-félét, az nekem nyúlik, lötyög a gyereken fél óra után. A Pepcos viszont finom puha, rugalmas. De tényleg hülyén méreteznek. Lánnyal szerencséd van, nekem két fiam van, alig találok ott rájuk valamit (modnjuk a többi boltban is alig, főleg a nagyra, aki 9 éves, mintha ez a korosztály, pláne fiúban nem is létezne). Mindenhol csupa lányos ruha, még az is, ami amúgy uniszex lenne, mindre rá kell cseszni valami kis hülye masnit.
2016. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A pepcos a tesco? Vagy mi?
2016. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Amit én vettem az szerintem szörnyű. Nem nyúlik egyáltalán, tök merev anyag, semennyire nem puha. Ránézésre jónak tűnt. De gondolom ott is van több fajta...

Pepco az pepco, tesco az tesco :-DD nézd meg a honlapot (utolsónak)

2016. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nagyon szuperek a pepcós cuccok, mostanra már bővült a választék is, fiúruhácskákból is kb ugyanannyi van, mint a csajosokból, azt tapasztalom... nagyon cuki dolgok vannak, hihetetlenül olcsón, de a méretet valóban szeme érdemes kiválasztani, és ami fontos még, az az anyagösszetétel, fogásra is érezhető olykor, hogy van némi műszál a pamuthoz keverve, és valóban, szal mindig érdemes az oldalába bevarrt címkét megnézni ha baba holmiról van szó, mert bodyt, pólót, rugit pont nem adnék a babámra, ha nem 100% pamut, az tuti.
2017. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!