Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rossmanos Babydream pelenka...

A rossmanos Babydream pelenka még mindig van olyan jo minőségü mint pár éve?

Figyelt kérdés
Az első babàmnàl ezt a fajtàt hasznàltam mert nagyon megvoltam vele elégedve meg az àra is jo. Ez 4éve volt. Most jön a kisteso és érdekelne hogy még mindig ugyanaz a minőség vagy vàltoztattak rajta vmit?
2016. okt. 23. 05:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom hogy 4 éve milyen volt, mert én idén használtam először (és utoljára). én kb 15 féle pelenkát kipróbáltam, egyikre se mondnám h nem vált be, kivéve erre...valahogy minden kifolyt belőle álllandóan....biztos a gyerek alkatától is függ, mert olvasom hogy sokan szeretik, de nekem katasztrofalis tapasztalataim vannak vele
2016. okt. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom milyen volt 4 éve.Időnként szoktam venni,egész jó pelenka.Viszont én mielőtt vettem egy csomaggal,vettem egy 2db-os próbacsomagot.Azzal nem lehet összehasonlítani.Teljesen más minőség.
2016. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat mi nagyon sokaig ezt hasznaltuk es szerintem szuper, most nincs rossmann a kozelunkben ugyhogy kenytelen voltam liberot venni, hianyzik a masik:), komolyan. Mondjuk mi a premium valtozatot hasznaltuk/juk, az tenyleg nagyon jo.
2016. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szinte mindent kipróbáltam, de a babydream az utolsók között kullog nálam. Valahogy hamar megszívta magát, 2x vettem. Nem mondom, hogy pocsék, de volt szerencsém sokkal jobbakhoz is.

Amit sajnálok, hogy nem próbáltam ki hamarabb az Aldis Mylove-ot, szuper jó pelus, most ezt használjuk, nagyon jó árban is.

2016. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, olyan mint a zöld pampers. Mi csak ezt a 2-öt használjuk mióta dada-t nem tudok venni. 5 (míg kellett nála is azt használtuk) és 2 éves gyerekeim vannak, illetve egy 2 hós.
2016. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!