Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hos lanyom meg egyaltalan...

12 hos lanyom meg egyaltalan nem jar, viszont szeretnek neki venni bundazsakot babakocsiba. Szerintetek megeri?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha ezen a telen nem is fog jarni? Siman benne van a pakliban, sot...

Plusz ha latyakos csuszos havas lesz az utca es le kell rohannom a boltba akkor egy epp hogy jaro babat nem fogok kezen fogva vinni.

Es a tel a nyakunkban.

Abc Design Cobra babakocsim van, mar most kenyelmetlen a lanyomnak a kabat, overall also, cipo es takaro kombinacio. Ha lehajtom a babakocsi la reszet akkor log a takaro, kettot mozog a lanyom es mar le is rugta magarol.

En vennek bundazsakot.


2016. nov. 25. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi tart vissza?

14 hónapos lányomnak vettem. Még csak bútorok mellett ment akkor.

2016. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Úgy vettem a 14 hónaposomnak, hogy már jár. Az a járás az első hónapokban sem olyan, hogy mostantól mindenhova gyalog lehet menni. Babakocsiban ülve pedig jól jön mert nehéz úgy öltöztetni, hogy ne fázzon a babakocsiban ülve és ne izzadjon meg akkor se, ha szalad.
2016. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél neki, ha el is kezd járni hirtelen, az se azt jelenti, hogy másnaptól mindenhova gyalog, kézenfogva mentek.
2016. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szuper ☺ egy kis biztatasra volt szuksegem. Sokan jottek azzal, hogy ne vegyek mert ha jarni fog (na de mikor?!) akkor ugysem ul meg a kocsiban!

Meggyoztetek! Nagyon koszonom!

2016. nov. 25. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez, hogy ha jar ugyse ul meg a babakocsiban, egyaltalan nem igaz minden babara. Kisfiam 21 hos, 13 hos kora ota jar, de rengeteget viszem babakocsiban ha messzebb kell mennunk, vagy vasarolni, vagy esik. Semmi problemaja vele. Lanyom is ugyanilyen volt. Nyilvan vannak babak akik nem szeretik a babakocsit, de kozel sem az osszes...
2016. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nektek praktikus, akkor nyugodtan, nem kitétel, hogy csak nem járó gyereknek lehet :) Ha meg mégis megindul még a télen, az sem gáz, majd akkor ha sétálni mentek le, akkor lementek overallban, de ha hosszabb útra, vagy boltba mentek babakocsival, akkor bundazsák.

Én mondjuk nem szerettem egyik gyerekkel sem, csak nagyon pici korukban volt nekik, és akkor is alig volt rajtuk, de én sokat hordozom/hordoztam őket, ahhoz meg ugye a bundazsák nem jó. Én inkább overallozok, és rá a babakocsi lábzsákja, ha babakocsival megyünk. De ha nektek az nem jön be, akkor nyugodtan vegyél bundazsákot, semmi gond vele :)

2016. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!