Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok már a séta...

Használjátok már a séta idején a babakocsiba a bundazsákot 6 hó körüli babátoknak?

Figyelt kérdés

És mit adtok rá, ha már használjátok?

Mert én a bundazsák mellé még overált adok rá, és az overál alá még egy nacit, meg hosszú újjú bodyt, és egy pulcsit és kocsicipőt.

Így jól érzi magát. De mit adok akkor majd rá télen?


2011. nov. 16. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor ennyi idős volt a fiam, a tél csak annyiban különbözött, hogy tettem a zsák alá felnőtt méretű polár takarót méretre hajtva, plusz betakartam még egy vékony polárral (de akkor már nagyon mínusz volt).

Attól is függ milyen a bundazsák a babakocsiban. Nekem pl kétféle vastagságú van. Értelemszerűen a vastagabb ment télre. A vastagabb azt jelenti, hogy egy pufis télikabátból varrtam.

2011. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hőmérsékletet tekintve tél van. Ma itt 2 fok van. Nagy mínuszban meg nem igazán fogsz vele nagy sétákra menni.
2011. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Azt hogy jól érzi e magát neked kell tudnod.Ha vizes a nyaka mikor vetkőzteted akkor melege volt nekem kicsit soknak tűnik de lehet hogy én értettem valamit félre.Én ilyen időben harisnyát ,trikót,hosszú ujjút és pulcsit adok a babámra a téli overál alá plusz betakarom pléddel a kocsiban és ha elalszik akkor a lábzsákot is ráhúzom.Azért csak akkor mert nem látna ki tőle amikor ébren van és nézelődik.
2011. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok.Én adok rá egy bodyt,rugit,egy őszi overállt,vastag zoknit és így mindenestől beleteszem egy bélelt hálózsákba h bent maradjon a meleg.Aztán a térdhajlatától teszek egy átlag plédet és azt visszahajtom rá takaróként.Ilyen hűvösben ez nekünk elég szokott lenni.Semmi nem őrült vastag,inkább réteges.Ja,meg a babakocsi lábzsákja,mert van h kint vagyunk 2 órát is.A másik gyereknek hasonlóképpen csináltam,sosem volt izzadt,de nem is fázott.Mindig az orrát néztem,ha az hideg,akkor fázott.Remélem segítettem.:)

Jó babázást!

2011. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!