Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában lehet...

Mennyi idős korában lehet kilyukasztani a baba fülét?

Figyelt kérdés
1,5 hetes a kislányom, fülbevalót szeretnénk neki, mikor érdemes kilyukasztani a fülét?
2008. okt. 6. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én megkérdeztem a védőnőt és ő a 3-4 hónapos kort javasolta. De láttam már sokkal kisebb babának is fülbevalót.Van aki azt mondja, hogy minél korábban, a szakember meg látod, azt tanácsolta várjunk.

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már a kórházban megcsináltatják.Minél előbb,annál jobb.Nekem fiam van,de sok lányos ismerősöm a fúrás helyett az átlövetésre eszküszik.Egy megbízható kozmetikus meg tudja csinálni.
2008. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor ki lehet lövetni. Van, aki már a kórházban megteszi. Mi féléves korában lövettük ki, mert akkor kaptunk anyósoméktól fülbevalót (mindenképpen ők akarták megvenni), bár igaz, előbb szerettük volna, mert addigra már bőven felfedezte és masszírozgatta a füleit. Szerencsére kiszedni nem tudta, mert biztonsági kis karika, amibe nem fért bele az ujja. Ja, nálunk a gyermekorvos asszisztensnője lyukasztotta ki.
2008. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen lövettem ki neki.
2008. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ma voltunk 3,5 hósan kilövetni.Az apjának jobban fájt :), mint a kiscsajnak , neki csak az volt a baja , hogy le kellett fogni.
2008. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!