Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcemanal kinek mi valt be a...

Ekcemanal kinek mi valt be a borgyulladas enyhitesere?

Figyelt kérdés

A lassan 2 honapos babam arca ekcemas. A szarazsagra nagyon bevalt nekem a sanatopic (az egyik tesojanak is ekcemas volt az arca). De a pirossagot meg a kis pattanassszerusegeket/holyagokat nem tunteti el. Anno a tesoval mindent kiprobaltam, ami akkor eszembe jutott, csak az ido segitett, bar igazan szep a mai napig sem lett a bore (de kulso szemlelonek ez nem tunik fel sztem, csak a normal boru tesoja mellett latni a kulonbseget).

Azert kernek most otleteket, biztos vannak olyanok, amik nekem nem jutnak eszembe.

Ja, es nem a szteroidos kremre gondolok, hanem hatha van valami termeszetesebb segitseg. Koszonom!



2016. dec. 2. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen Sensiderm krém bevált. Nem szteroidos, DM-ben vettem.
2016. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a Bepanthen vált be. Reggel és este kentem. Előtte megtörölgettem az arcát desztillált vízzel. Nagyon szépen helyre jött. Nem maradt nyoma.
2016. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Halikar homeopatias krem ("termeszetes szteroid") es shea vaj.A fiamnal bevalt.Nalatok mi okozza az ekcemat, lehet tudni?
2016. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%-os organikus shea vaj.
2016. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Marmint a tesonal mi okozta? Nem derult ki. Szoptatott baba volt, kb mindenre dietaztam honapokon at, ecettel oblitettunk, csak pamuttal erintkezett stb. Fel eves koratol lett jobb. Nem tudom mitol: akkor lett nyar es ugye a nyar es napsutes jo az ekcemara, vagy addigra mar maszott nem csak forgott a kicsorgo nyalaban vagy egyszeruen az ido...

De pl a full draga bioderm naptejtol is dudoros lett az arca. A mai napig nem birja pl a gyapjut. Kajara semmire nem erzekeny, a magokra sem. Kesobb vezettem be nala a tejtermekekt tojast is, de egyikkel sem lett baja.

A picurral eleve dietazom, o hasfajos is, ezert vele meg a hasfajos cuccokra is. A hasfajasan sokat segitett de az ekcemajan nem. Tejfeherjere nem gondolom, hogy erzekeny lenne, mert a kakija tokeletes allagu es szinu a kezdetektol. O is hason alvo, amiota nyalzik azota rosszabb, a nyala konnye nagyon kimarja, arra a legrucskosebb.

Koszi az otleteket!

2016. dec. 2. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Kakaóvaj, kókuszvaj. Sheát nem bírja a bőre, pedig az enyémre meg az jó.

De durvább esetekben nálunk csak a szteroid segít sajnos.

2016. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lanyom a hidegre allergias ami ekcema formajaban jon ki a boren ott ahol alt levesebb reteg fedi, keso osszel telen kora tavasszal van csak


Nekunk az orvos altal felirt testapolo valt be

Enyhe gyulladascsokkento fertotlenito es taplalo olajokkal

A shea vajtol kb 2 nap alatt lebobbant es gyulladtabb lett mint volt a tobbi kence se hasznalt

Mi szet teszteltuk h mire allegrgias de semmi eredmenye nem volt se etel se ital se textil se tisztito szer ...

Vegul az orvos mondta h akkor valszeg ez lehet az ok

Idovel javul, most 14 eves es mar csak extrem hidegben jon elo vagy pl korizas utan ha sokat esik

2016. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Natúr sheavaj.
2016. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!