Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs valami ötletetek hasfájá...

Nincs valami ötletetek hasfájás enyhítésére? 6 hetes baba

Figyelt kérdés

Tekeri a szél a beleit, lehet hallani, szerintem ez kínozza, de lehet más is.

Amit eddig próbáltunk: Espumisan/Infacol, Biogaia, Colief/ Lactase comfort.

Szoptatás megszakítása büfiztetés miatt többször, mindenféle pózok, blokkonkénti szopi, cumisüvegből lefejt tej, hátha nem nyel annyi levegőt.

Masszázs, torna.

Pihenőszék, ringatás, hasra fektetés.

Az egyetlen ami működik, ha sétálok vele, kendővel, vagy szorosan magamhoz szorítva. Ha megállok visítva sír, feszíti magát, remeg, keze ökölben.

Éjjel 7 órát sétáltunk, amikor leültem vele elborultam az ágyon, arra ébredtem, hogy megint visít. Nagyon megköszönök mindent, ami esetleg működhet. Légyszi ne írjátok, hogy csak az idő segít


2014. szept. 25. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hajszárítóval melegítsd a pociját
2014. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, az nagyon jól be szokott válni, addig, amíg megy a hajszárító. A porszívó hangját is imádja.
2014. szept. 25. 10:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Édeskömény tea?:)
2014. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a meggymagpárnáról is hallottam, azt tartja rajta a meleget. Pont most láttam a Lidl-ben, hogy ott most lehet kapni. Kitartás!
2014. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nálunk sem jött be semmi, de mi még próbáltuk a Gripe water-t, a baby calm cseppeket, szőlőmagpárnát. Ezeket még próbálhatod, hátha nálatok bejön...

Valamint homeós cuccok.

[link]


nagyon sajnálom, megértem, a lányom 4 és fél hónapos, és még mindig küzdünk, a végkimerültség határán. Nálunk a kendő sem jött be, semmi:(

2014. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mi is megjártuk ezeket, egyik sem működött. az egyetlen, amivel vigasztalni tudlak, hogy nagyjából 7-8 hetes korára ki is nőtte. a cumis üveget mellőzzétek, azzal sokkal tobb levegőt nyel. te szedsz valami vitamint? nekem a MoreMilk Plus tabitól üvöltött éjjel nappal, úgy fájt a hasa. édeskömény van abban is.
2014. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nálunk a hasra fektetés egy kicsit enyhítette

más nem vált be, vagy még esetleg a ringató szék ha van valakinek a rokonságban

2014. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Meggymagpárnát megpróbáljuk, hasra nem tudom fektetni, mert üvölt. Az én hasamra teszem, úgy jó neki. Ma csináltam vele azt, hogy takarót gyűrtem be, arra egy kispárnát és így kb 45 fokban fekszik, a kispárnáról lelóg a keze, lába, csak a hasát, fejét tartja a párna, így simogatom a derekát. Ez most 10 perce működik.

Mecsek baby teát iszom én is és ő is, de nem minden nap kapja. 1 filterből 2 litert főzök, nagyon gyenge.

2014. szept. 25. 12:45
 9/17 A kérdező kommentje:

Gripe water-t még nem próbáltuk, a kórházban javasolták, lehet azt is megnézzük.

Most volt itt a védőnő, mondtam neki, hogy mi a helyzet. Volt egy kis véres kaka is, azt is említettem. Azt mondja hogy nagyon valószínű, hogy tejallergia lesz, ez okozza a bajt, holnap elmegyünk a gy.orvoshoz, majd mond valamit.

2014. szept. 25. 12:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek köszönöm a választ. Mentek a kezek is. Mindent megpróbálunk, hátha enyhül a fájdalom.
2014. szept. 25. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!