Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Papaverin csepp. Valóban...

Papaverin csepp. Valóban függőséget okozhat? Csak tapasztalatok érdekelnek, elméletek nem.

Figyelt kérdés
7 hós babámnak bélhurutja van, ameddig el nem múlik, addig ezt kiírta az orvos. 3x1-et kell neki adni. A neten olvastam, hogy hozzászokhat a baba és nyugtató van benne. Olyat is olvastam, hogy kihagyták belőle a nyugtatót. Ezt honnan tudhatnám meg? Nagyon rossz nézni, hogy szenved este és alig alszik, nem tudok segíteni rajta, de "bedrogozni" semmiképp sem szeretném. Aki használta, annak volt bármi gond belőle? Változott a baba viselkedése, simán abba lehet hagyni az adását, ha már nincs rá szükség?

2016. dec. 6. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ne úgy értsd, hogy függőséget okoz! Bélhurut esetén kapott az enyém is 8 hónaposan, nem volt gond.

Korábban is kapott 2 hónaposan de sajnos hozzászokott, ez azt jelenti, hogy előbb utóbb elmúlt a hatása és olyan volt, mintha semmit se adtam volna.

2016. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Adtad neki bélhurutnál 3x? Nekem éjszaka van jobban panasza, elég csak este, vagy adjam neki reggel és délben is?
2016. dec. 6. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elég egyszer is, akkor annyiszor add! Én 3x adtam mert a nappali alvások se mentek, 2x aludt akkor még nappal.
2016. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!