Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás ellen használt a...

Hasfájás ellen használt a Biogaia csepp? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Segítsetek.

2012. aug. 21. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, bevált! De kell neki 1-2-3 nap, mire teljesen hatásos
2012. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háááát, próbáltuk, többféle hatásosnak mondott szer után... kicsit javult, de nem lett az igazi. Nekünk 3 nap után lett jobb, de még utána is sokat sírt a kisfiam.

De igazán a Gripe water vált be (netről rendeljük).

2012. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mi is adtuk, kicsit jobb lett a helyzet. Mindenkinek más válik be, egy próbát megér!

Kedves 2.! Megkérdezhetem honnan rendeled a Gripe Watert a neten? Mert nálunk is hiánycikk nem lehet kapni sehol sajna, pedig én is kipróbálnám. Köszönöm!

2012. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok a 3.válaszolónak írnám hogy Gripe water: aukciós oldalról (Teszvesz, Vatera, Jófogás, Apród ). Majdnem mindig találni.
2012. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy nekünk is bevált. Tegnap már egyáltalán nem sírt (legalábbis hasfájás miatt).

Két nap alatt hatott.

Nagyon örülünk neki, remélem már nem tér vissza!

2012. aug. 25. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!