Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen gyógyuló csípés a...

Nehezen gyógyuló csípés a babán? Volt valaki hasonló helyzetben? Leírná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
Most 10 hónapos babám arcát még szeptemberben megcsípte valami. Még akkor elvittem a háziorvoshoz, aki szintén megerősítette, hogy az csípés. Mivel gyulladt volt megnyomta neki, valami ki is jött belőle. Majd egy hétig kezelni kellett Tyrosur géllel. Szerencsére a gyulladás lement a csípésről, de sajnos a nyoma a mai napig nagyon meglátszik. A háziorvostól a héten azt a választ kaptam, hogy idővel fel fog szívódni a csípés. Én viszont aggódom, hogy meg fog látszódni a nyoma. Valaki járt már így? Mit tanácsoltok? Köszönöm a segítő válaszokat!
2016. dec. 16. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bőrgyógyász javasolnék. Én nem láttam még olyan csípést, amit ki lehet nyomni, persze ettől még lehet. De nekem gyanús.
2016. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csípés is be tud gennyesedni. Anyukámnak sebészeti úton ki is kellett vágni egy óriási bögölycsípést, mert a bőrgyógyász se tudott vele mit kezdeni.


De gondolom, itt nem ilyenről van szó.

Semmit nem próbáltál rá?

Aloe. Belülről antihisztamin. Persze orvosi ajánlásra.


Vidd bőrgyógyászatra.

2016. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!