Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet hatásosan tisztitan...

Hogy lehet hatásosan tisztitani 7 hónapos babám orrát?

Figyelt kérdés

vettünk neki Nasivin orrcseppet a védőnő javaslatára meg van elektromos orrszívónk meg gyógyszertári sós oldat. hogy kell alaposan kitisztítani neki. az orrszívótol elforditja a fejét bárhogy is próbálkozom,nekem lehetetlennek tűnik :) ti hogy oldjátok meg?

Köszi: egy első babás anyuka


2008. okt. 7. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orrszívó nehéz eset, én lefogom a gyereket. Szerintem másképp nem megy, így meg gyorsan tudok végezni. Mindíg annyit szívok amennyit bírok, de egy nap többször.(Főleg most, hogy náthás)

2 gyerekes anyuka

2008. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy hadakozás árán sikerül.Hosszas mosolygás,nevetgélés,és még így is sokszor keserves sírás a vége.Próbálom etetés után,utána kicsit nyugisabb talán.
2008. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, pár hete itt olvastam, hogy egy anyuka "ráül" a gyerekre. Azóta én is. Szóval leülök a földre vagy ágyra, kinyújtom a lábam, velem szemben a babám fekszik, a két kezére rárakom a lábam, a lábait a combommal "fogom", a fejét meg a lábfejemmel. Persze nem szükséges szorosan, nincs rá szükség. Így szabad mind2 kezem. nekünk is elektromos orrszívónk van, zenél is :). Mi így boldogulunk. 6 hónapos baba anyukája
2008. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! ha a vállánál fölé térdelsz, akkor nem tud ellenkezni, és neked is szabad marad mindkét kezed.

Sóoldat orrspray, orrszívás, majd mehet az orrcsepp.

nálunk ez bevált.

Üdv. 2éves és 2hónapos kisfiúk anyukája

2008. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!