Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos babám minden...

Három hónapos babám minden körme 2/3-ánál van egy fehér vonal. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem a körmön magán, hanem inkább talán alatta, kb 1-2 mm szélességű, keresztben fut. Nem tudom mikor jelenhetett meg, ott volt-e születéskor is, csak most vettem észre.

Valakinél hasonló?


2010. máj. 3. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valamilyen vitaminhiánya van?Felnőtteknél is úgy szokott lenni.Ha mentek legközelebb tanácsadára kérdezd meg,hogy vitaminhiánytól lehet e, aztán úgyis ők tudják milyen hiány okozhatja ezt:)
2010. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elképzelhető, csak azért furi mert anyatejes, mást nem kap és a tejben minden fontos vitamin benne kell, hogy legyen, nem?
2010. máj. 3. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Az van benne ami benned is,szóval oké megvan az anyatejben az alap vitamin de te adod hozzá azt a pluszt azzal amit megeszel és iszol,illetve még egyéb vitaminokkal beviszel.

Tényleg kérdezz rá legközelebb,baj nem lesz belőle és ha "baj" van az rögtön kiderül így:)

2010. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm! Holnap úgyis megyünk dokihoz, remélem azért minden rendben lesz.
2010. máj. 3. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos a babám.Sikerült kideríteni, hogy miért volt?Pont ilyenek vannak a kislányom körmein is.
2011. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia

a doki azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni teljesen normális, majd elmúlik. Tényleg el is múlt, de azóta sem tudom mi lehetett.

Szóval ne aggódj miatta, nem tudom pontosan mikor múlt el, utána már nem is figyeltem. Azóta már egy éves erős, egészséges nagyfiam van :)

2011. febr. 26. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Furcsa,mert 2 és fél éves kisfiamnak is van még 1-1 ujján.Én is rákérdezek akkor, talán semmi komoly.Köszönöm, hogy válaszoltál.
2011. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!