Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem. Anikor...

Ma reggel teszteltem. Anikor megnézem egy eredményt akkor vettem észre hogy a tesztvonal helyén egy ferde -talán- fehér vonal van. Mi lehetett az? Vagy rossz volt a teszt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam ilyet,pedig sokféle tesztet ismerek-Szerintem mindenképpen tesztelj megint.
2008. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ferde fehér csík,mint valami árnyéka teszten. Ez nem jelent semmit, csak valami bemélyedés vagy ilyesmi lehet.Legalábbis én sokat vizsgáltam az enyémet,és erre jutottam. Vagy valami kis gyűrődés a fólián,ilyesmi volt. Gondolom a teszt attól még működik.Bár kitudja. Szerintem várj egy napotés csinálj másikat. Remélem jobb eredményed lesz. Drukkolok! :)
2008. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ha nem jön meg akkor hétfőn vagy kedden újra tesztelek!
2008. okt. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!